„Žena chtěla prodat zásnubní prsten přes Facebook“: Její příspěvek se okamžitě stal virálním

Nedávno přitáhl pozornost uživatelů sociální sítě Facebook zvláštní příspěvek: jedna žena chtěla prodat zásnubní prsten. Zdá se, že se nejedná o nic zvláštního, ale sám příběh zapůsobil na uživatele. Ukazalo se, že důvodem prodeje byla zrada ženicha.

Žena, která se představila jako Zoe, vyprávěla o tom, jak byla ve vztahu s mužem, který po mnoho let vedl dvojí život. Seznámili se v květnu 2015, začali spolu chodit.

Už v té době se Zoe dozvěděla, že její přítel dříve měl poměr s vdanou ženou. Ten románek neměl vyhlídky do budoucnosti, protože milenka nechtěla opustit svého manžela. Pravděpodobně muž začal se pokoušet založit normální osobní život. Potkal Zoe, která se do něj okamžitě zamilovala.

Zdroj: fatelines.net

Muž před svou novou milenkou neskrýval, že měl poměr s vdanou ženou. Zoe si však byla jistá, že ten vztah byl v minulosti, a že ten chlap je nyní svobodný.

Randili spolu několik měsíců a pak se Zoe rozhodla udělat velmi atypický pro dívky krok: požádala o ruku svého přítele. Stalo se to také ve roce 2015.

On souhlasil a vzal prsten. Nechtěl však mít svatbu na úřadě, motivoval své rozhodnutí tím, že on musel požádat ji o ruku. Zoe začala poslušně čekat, až jejímu milovanému se konečně zachce oficiálně legalizovat vztah.

Zdroj: fatelines.net

Zoe věřila, že už jsou jako manželé. Ženich nosil zásnubní prsten. Zot píše, že muž byl hrdý na své nové postavení a hrdě ukazoval prsten na prstu ostatním. No, nedokázala si ani představit, že ji ženich podvádí.

Příbuzní ženy muže odhalili. Ukazalo se, že po dobu čtyř let vedl dvojí život: Chodil s Zoe a s tou vdanou ženou paralelně.

Když Zoe zjistila pravdu, rozhodla se prodat zásnubní prsten ženicha-lháře přes Facebook. Žena v popisu uvedla, že prsten je ve výborném stavu. Zoe také poznamenala, že neví, kolik peníze chce obdržet, chce se ho prostě zbavit.

Zdroj: fatelines.net

Uživatelé sociální sítě podpořili dívku, ačkoli tam byli i ti, kteří psali, že příběh je pobavil.

Share