Žena dostala dopis, který by měl být doručený před několika lety: Ona všem byla velmi ráda, že si jeho obsah přečetla právě teď

Obyvatelka USA se podívala do schránky a nedokázala zadržet emoce, když uviděla neobvyklou obálku. Uvnitř byl list, který hledal svého adresáta mnoho let, ale žena si je jistá: dostat ho měla právě teď.

Dopis / Zdroj: ukr.media

Někdy jeden jednoduchý dopis v obálce může učinit svého příjemce tak šťastným, jak je to jen možné.

Katrine Jonesová z Youngstownu v Ohiu měla to štěstí, že dostala drahocenný dopis pět let poté, co byl dopis odeslány. Všechno to začalo, když během oběda Katrina vyšla z domu, aby zkontrolovala svou poštovní schránku.

Žena si vyzvedla poštu a jedna z obálek ji okamžitě padla do očí. Vynikala mezí všemi ostatními.

„Adresa odesílatele se ukázala jako bývalá adresa mé maminky. Pak jsem se podívala na rukopis a zjistila, že patří mámě,“ vysvětlila Katrina novinářům.

Z toho, co žena uviděla, se ji udělalo trochu špatně. Její matka už několik let není mezi živými.

Dopis / Zdroj: ukr.media

„Moje maminka zemřela v roce 2018,“ prozradila Katrina.

Jonesová pečlivě prohlédla obálku a viděla datum kdy byl dopis odeslaný — 20.Června 2015. To znamenalo, že matka poslala Katrině dopis tři roky před svou smrtí.

Uvnitř bylo blahopřání k narozeninám, podepsané rukou stařenky, ale i malý vzkaz a příjemná slova pro dceru. Na konci byl podpis: „Miluji tě, tvá maminka.“

Dopis / Zdroj: ukr.media

Později si žena vzpomněla, že jí maminka skutečně ráda posílala poštu.

„Vzpomínám si, že to bylo před mnoha lety. Dokonce nemohu s jistotou říci, že to byl rok 2015. A vzpomínám si, jak se zeptala: „Hej, dostala jsi ode mě pohlednici?““, řekla Jonesová.

Katrina říká, že neví, proč její blahopřání se doručovalo tak dlouho, ale považuje to za znamení. Právě teď, když máma už není poblíž, tuto pohlednice ona dostala s větší láskou a vřelostí.

Dopis / Zdroj: ukr.media

PSALI JSME: DOPIS PRO KAMARÁDKU: 83LETÁ ŽENA NAPSALA DOPIS SVÉ KAMARÁDCE, KTERÝ SE NUTÍ ZAMYSLET O MNOHA VĚCECH

PŘIPOMÍNÁME: MŮJ OTEC, KTERÝ NÁS S MATKOU OPUSTIL V NEJTĚŽŠÍ DOBĚ A ÚPLNĚ BEZ PENĚZ, MI O MNOHO LET POZDĚJI NAPSAL DOPIS: NEVÍM, CO MÁM DĚLAT

Share