„Žena, která se dozvěděla o zradě, se pomstila milence svého manžela“: jak to udělala

Tato žena zjistila, že muž má poměr se svou sekretářkou.

Jednou napsala na fóru svůj příběh: „Když jsem se dozvěděla o jeho zradě, byla jsem zpočátku zmatená a nevěděla jsem, co mám dělat. Pak jsem poslala všechny jejich SMS na svůj iPhone a šla jsem spát. Dlouho jsem přemýšlela, co dělat.

Zjistila jsem, že má románek asi šest měsíců. Nemohla jsem mlčet a řekla mu všechno, co si o tom myslím.

Muž odmítl odejít. Začal říkat, že miluje jen mě. Řekl, že já a dcera jsme nejcennější v jeho životě, pro které žije a pracuje. Že tam jen uvolňuje pracovní stres.

Zdroj: eva.ru

Pak řekl, že všechno zastaví. Začal se vracet domů včas, ale doma vypínal mobilní telefon. Začala jsem číst jeho pracovní e-mail a SMS. A zjistila jsem, že se nic nezastavilo, jen to lépe skrývali.

Řekla jsem, že se nechci chovat jako hloupá žena a udělala jsem poslední varování. Dala jsem mu měsíc na přemýšlení. A já jsem začala šetřit peníze a připravovat materiální základnu pro sebe. O měsíc později jsem uvedla, že se nic nezměnilo a varovala jsem, že chci zažádat o rozvod.

Tady zábava začala. Manžel řekl, že jsem si to vymyslela a už nemá románku. A že mi nedá rozvod, že s námi je všechno v pořádku.

Po dlouhých rozhovorech jsem uvedla, že podívám se na jeho chování a pak přemýšlím o rozvodu. Slíbil, že se změní, ukončí poměr a dokáže, že mu je možná věřit.

Zdroj: soulpost.ru

Pokračovali jsme žít jako předtím, sledovala jsem, jak „se změnil“. Setřila jsem peníze a připravovala se na rozvod.

Samozřejmě jsem sledovala situaci s mužem a jeho milenkou, abych věděla, na co je třeba se připravit a někdy jsem ji rozčilovala.

Například, přečetla jsem, že manžel chce odjet na služební cestu a vzat ji se sebou. O tom mi nic neřekl. Tehdy já ráno kupuji letenky na tři dny do Madridu. Manžel neví co dělat, musí letět. Začali jsme tak létat velmi často. Pak jsem si v e-mailu přečetla, že milenka mu udělala skandál.

Jindy na něco potřebovala tři sta tisíc rublů. A já jsem naléhavě potřebovala vyměnit auto a potřebuji 550 tisíc. Manžel mi dal ty peníze. A teď neustále potřebuji peníze pro salony, kosmetology a další.

Zdroj: lady.tut.by

Asi o 4 měsíce později dívka začala psat, že tráví hodně času se svou ženou, že pro ni nikdy nemá peníze, že si musí vybrat: ona nebo manželka. Skandály byly každý den. Odpovídal, že nesliboval, že se s ní ožení, že ona věděla, že má ženu a dceru a že neopustí rodinu. A to vše pracovním e-mailem.

Navíc je všechno doma přesně naopak – klidná žena bez skandálů, hezká a lhostejná.

V důsledku toho manžel s milenkou se rozešli a požádal ji, aby dala výpověď. Odešla, ale nemohla žít v Moskvě, protože můj manžel jí platil téměř 100 tisíc, ale už nemohla najít takový plat ještě někde jinde.

Zdroj: advokatymoskvy1.ru

Co si o tom myslíte?

Share