Žena má 11 dětí: Ve stavu těhotenství ona strávila 10 let, ale na tom se nehodla zastavovat

Jednatřicetiletá žena ujišťuje, že ke štěstí potřebuje 15 dětí. Zbývá porodit jenom čtyři.

První dítě Britney porodila, když jí bylo teprve 16 let. Ideální žena, protože nesledovala ani vzdělání, ani kariéru, a hlavní v jejím životě bylo vždy mateřství. A vůbec nebyla svobodná matka. Pět dní před porodem se Britney vdala — poprvé. Ano, pak ale žena se provdala podruhé.

Zdroj: wday.ru

Krátce po 16. narozeninách Britney narodila dceru. Krizman je nyní 15 let. Pak tam byly další čtyři děti, prakticky jeden po druhem: Jordan-14, Caleb-13, James-12, a Cadens-10 let. Možná, že Britney nikdo neřekl o antikoncepci? Ale ne, ona sama říká, že prostě miluje děti.

„Tehdy jsem si myslela, že budu mít maximálně čtyři děti. Podle všeho ale osud rozhodl jinak. I když kdyby teď někdo z mých synů nebo dcer řekl, že toho stačí, nechtějí více žádné další sourozence, tak bych souhlasila, že jedenáctka je moc,“ říká Britney.

Po narození pátého dítěte se manželé rozešli. Britney bylo tehdy teprve 22 let – mnoho dívek v tomto věku má teprve první vážný vztah, o žádných dětech se ještě ani nemluví. Další dva roky Britney strávila ve statusu matky samoživitelky – kupodivu tento čas nazývá „bezstarostným“. Je to možné s pěti dětmi? Ale asi nejspíš je, když to tak žena říká.

Zdroj: wday.ru

„No, víte, všechny ty víkendové večírky,“ usmívá se Britney.

Víkendové oslavy skončily šestým dítětem. Jesalyn se narodila v roce 2012, nyní je jí osm let.

Zdroj: wday.ru

„Byla jsem tak stydlivá, když jsem otěhotněla. Vždycky jsem snila, že všechny mé děti budou mít stejného otce. Ale když se narodila Jesalyn, hanba okamžitě prošla: byla tak nevinná, tak krásná! – vzpomíná si na to období Britney. – „Byla perfektní. A uvědomila jsem si, že názor jiných lidí mě už nezajímá.“

A v roce 2014 se Britney setkala se svým budoucím druhým manželem Chrisem.

Stále nevěříte, že skutečná láska existuje?

O pouhý rok později se páru narodilo první společné dítě. Chlapec se jmenuje Silas. O rok později porodila dalšího syna Kryštofa a před rokem se stala i matkou trojčat. Oliver, Asher a Abel nedávno oslavili své první narozeniny.

Zdroj: wday.ru

Den Britney začíná v sedm ráno: krmí a převléká trojčata, pak připraví snídani pro celý svůj gang, pak si přečte poštu pod šálek kávy. Pak začíná praní: za týden musí prát 12 krát. Chris mezitím vezme děti do školy, ale nenasednou, všichni se do auta nedostanou. Takže jezdí dvakrát.

Zdroj: wday.ru

Zdroj: wday.ru

Pak ona musí připravit oběd, krmi trojčata, a ukládá je do postele. A pak má Britney čas na své hobby – miluje pletení.

Zdroj: wday.ru

Potom opět jde do kuchyně, a přípravuje večeři. Všichni sedí u obrovského stolu, který Chris udělal sám. A večer se Britney ještě podaří sledovat oblíbený seriál – po té co uklidí dum.

„Často se na nás zmateně dívají na ulicích, když se vydáváme na procházku celou rodinou. Ale občas si říkám, že bych chtěla ještě jedno dítě. Možná dva. Obecně by bylo super mít patnáct dětí, “ přiznává Britney.

„Ano, rodila jsem devětkrát. Ano, deset let – třetinu svého života – jsem byla těhotná. Ale stejně chci další děti. A také bych chtěla dům na břehu rybníka, dva psi a kočku.“

Zdroj: wday.ru

PSALI JSME: „DCERA ZAPNULA SVOU PÍSEŇ OTCI A OČEKÁVALA OD NĚJ KOMPLIMENTY“: TAKOVOU REAKCI NEČEKALA

PŘIPOMÍNÁME: V RODINĚ KARLA GOTTA PRÝ OPĚT UVIDÍME ŠŤASTNÉ DĚTÍ: MAJÍ K TOMU VÁŽNÝ DŮVOD

Share