Žena nainstalovala skrytou kameru, aby zachytila zradu svého manžela: Podvod byl odhalen, ale všechno bylo mnohem horší, než si dokážete představit

Novinářka z Turecka si byla jistá, že ji její manžel podvádí. Rozhodla se ho zachytit skrytou kamerou a dozvěděla se šokující pravdu.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Arzu Demirel Birinci, novinářka tureckého kanálu TRT, žila mnoho let s pocitem, že ji její manžel podvádí. Určitě věděla, že její manžel má milenku. V reakci na všechna obvinění se muž nevinně podíval a reagoval, že to všechno jsou jen podezření bez skutečných faktů.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Žena opravdu chtěla chytit svého manžela na místě činu, aby měla nezvratné důkazy a s čistým svědomím pak podala žádost o rozvod.

Arzu poprvé pocítila chlad od svého manžela před třemi lety, když se vrátila ze služební cesty v Nizozemsku. Poté se muž přestal věnovat pozornost své manželce a dítěti. Arzu okamžitě pochopila, že její manžel má milenku.

Mimo jiné se v domě začaly dít podivné věci: novinářka neustále nacházela své oblečení na různých nečekaných místech a vůbec nechápala, jak se tam dostaly. Arzuův malý syn několikrát řekl matce, že v její nepřítomnosti se v domě objevila žena.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Tehdy manželce praskla trpělivost a ona se rozhodla nainstalovat doma skrytou kameru, aby zachytila podvodníka na místě činu.

Když Birinchi pustila nahrávku, nemohla uvěřit vlastním očím. Ukázalo se, že v její nepřítomnosti se manžel proměnil v ženu a oblékl si všechny věci své manželky. Vypadalo to tak nepříjemně a šokující, že novinářka oněměl. Očekávala, že uvidí něco úplně jiného.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Po tom, co viděla, požádala Arzu o rozvod, i když nedošlo k žádné zradě. Takové chování jejího manžela Arzu šokovalo. Žena zveřejnila diskreditující nahrávky svého partnera a on na oplátku proti ní podal stížnost za nelegální narušení soukromí. Kdo má v tomto příběhu pravdu a kdo je vinen, vyřeší soud.

PSALI JSME: PAPOUŠEK BYL JISTÝ, ŽE SE NACHÁZÍ DOMA SÁM, ALE HOSPODÁŘE SCHOVALI SKRYTOU KAMERU: CO ODHALILA SKRYTÁ KAMERA

PŘIPOMÍNÁME: HOLKY, POTŘEBUJU RADU: MAMINKA VNUČEK VYMĚNILA ZA CHLAPA

Share