Žena se starala o starší sousedku. Závěť stařenky překvapila: hlavně příbuzné 

Často se říká, že malý akt každodenní laskavosti má velký význam. Ale jedna Australanka nemohla očekávat, že její dobré skutky jí přinesou šek na 12,5 milionu dolarů. Rodina v Británii zuřila poté, co jejich starší teta nechala sousedce všechny své miliony jako poděkování za to, že jí každý den kupovala chléb a mléko. Bližší informace o dobrých vztazích mezi sousedy se dozvídáme dále.

PŘÍBĚH DOBRÝCH VZTAHŮ MEZI SOUSEDY

Paní Greyová žila v Sydney vedle starší vdovy Betty Harrisové. Pomáhala stařence s každodenními záležitostmi a dostala od ní dárek, na který nikdy nezapomene. Je známo, že Betty Harrisová se ve věku 95 let přestěhovala do světa jiného.

Zdroj: fatelines.net

Paní Greyová se starala o starší Betty na přímořském předměstí Point Piper, nakupovala jí každý den chléb a mléko a vynášela odpadky. A její manžel pomáhal stařence měnit žárovky a platit účty. Paní Greyová řekla Sydney Daily Telegraph, že je nesmírně vděčná Betty Harrisové.

Paní Harrisová, vdova po Keithu Harrisovi, bývalém pěstiteli koní, se před smrtí negativně vyjádřila ke svým příbuzným. Řekla, že chce nechat své peníze paní Grayové a jejímu manželovi, protože to nečekali a ona jim důvěřovala.

„Manželé Greyovi budou velmi překvapeni mým rozhodnutím. Moji příbuzní čekají, až umřu — “ prohlásila stařenka. – Chci, aby nedostali ani cent.“

Zdroj: radiozurnal.rozhlas.cz

Po smrti stařenky začal divoký proces s neteří paní Harrisové, která zpochybnila dar u Nejvyššího soudu v Novém Jižním Walesu. Neteř stařenky, Carly Hart, tvrdila, že závěť paní Grayové byla neplatná, protože byla podvedena. Soudce Richard White rozhodl, že paní Gray, bohaté akademik a právník sydney university, má právo na dědictví, když prohlásil, že není pochyb o tom, že paní Harris ještě byla schopna podepsat závěť.

A vy máte dobré vztahy se svými sousedy?

Share