Žena si stěžovala na hluk v kavárně, kvůli kterému se probudila její dcera. Další kroky rozhořčené matky neobdržely schválení

Žena si stěžovala na hluk v kavárně, kvůli kterému se probudila její dcera. Další kroky rozhořčené matky neobdržely schválení

Do kavárny přišla žena s malým dítětem, které již usnulo. Barista v procesu však začal vydávat hluk a probudil dítě. Tohle velmi rozzlobilo mladou matku tak, že se začala hádat se zaměstnanci kavárny.

Aby zjistit, co si o tom mysli jiné lidi, zveřejnila svůj příběh na Redditu.

Zdroj: fatelines.net

U domu mladé matky (dejme jí jméno Ella) se otevřela kavárna a při procházce se svou devítiměsíční dcerou se rozhodla tam jít a dát si šálek aromatického nápoje.

V kavárně bylo ticho. Pak najednou se z mlýnku na kávu ozval hlasitý zvuk: barista začal mlet zrna, kterých měl celý pytel.

Ve stejnou chvíli se dítě probudilo a hlasitě začalo plakat. Pak se žena otočila k baristovi a řekla, že ten musí přestat.

Žena byla odpovědí šokována. Ta očekávala, že se barista omluví, ale on jí řekl, že dělá práci, kterou v tuto chvíli nemůže odložit. Velmi rozzlobená se mladá matka rozhodla napsat stížnost vedoucímu kavárny mailem a obdržela odpověď s omluvou a dárkovou kartou.

 

Zdroj: fatelines.net

O tom, co se stalo řekla svému manželovi, ale setkala se s jeho nesouhlasem. Vysvětlil jí, že bylo zbytečným si stěžovat, protože to byla její chyba. A manažer kavárny, s největší pravděpodobností, zůstal na straně baristy, ale byl nucen reagovat tímto způsobem, aby zabránit konfliktu.

Názor jejího manžela Ellu zmatl a ona se začala trochu pochybovat o své nevině. Většina uživatelů Redditu s ní bohužel nesouhlasila. Jedna osoba tedy napsala: „Pokud vaše dítě spí, zbytek světa nemusí být v tichu. Musíte ho vzít na místo vhodné pro spaní. “

Jiné lidí se souhlasili s tím, že žena neměla právo požadovat, aby barista, nevykonával svou práci kvůli tomu, že její dcera spí.

Share