Žena souhlasila, že se setká s cizincem, ale když ho uviděla, byla velmi překvapená: Před ní byla její kopie

Američanka přijala hovor od cizince, který ji pozval na schůzku v hotelu, a souhlasila. Čekal na ni muž, setkání s kterým bylo jejím hlavním snem za posledních 45 let.

Američanka Brenda Van Sickle z Texasu měla od mladého věku těžký život: v roce 1975, když jí bylo 15, otěhotněla a o devět měsíců později porodila syna.

Rodiče přinutili dívku se vzdát dítěte a dát chlapečka k adopci.

Brenda Van Sickle / Zdroj: fb.ru

„Viděla jsem ho necelých patnáct minut, než ho sestra vyzvedla. Bylo to pro mě velmi obtížné. Kdybych se o něj mohla postarat, udělala bych to, ale za těchto okolností jsem prostě nemohla jednat tak nezodpovědně,“ vzpomíná žena.

Nakonec se ženě zahojily rány na srdci a dokázala se přizpůsobit novému životu: vdala se a našla si práci v televizní zpravodajské agentuře. Rodina, příjem, přátelé – všechno šlo dobře, ale Brenda stále nemohla zapomenout na to, co udělala před mnoha lety.

Brenda se pokoušela najít svého syna, ale vše, co o něm věděla, bylo datum a místo jeho narození, takže hledání bylo neúspěšné. Američanka nic o něm nevěděla až do roku 2020, kdy cizinec zavolal na její pracovní číslo.

Brenda Van Sickle / Zdroj: fb.ru

„Řekl, že se jmenuje Wes Fenner a volá z New Orleansu. První věc, na kterou se zeptal, bylo, jestli jsem dítě v roce 1975 dávala k adopci. Bylo to divné, ale z nějakého důvodu jsem se rozhodla, že jsem součástí nějakého policejního vyšetřování.“

Vzhledem k tomu, že si Brenda myslela, že je to policie, ženu nepřekvapilo, když cizinec ji uspořádal schůzku v hotelu.

Wes Fenner / Zdroj: fb.ru

„Stál jsem na parkovišti na určeném místě a čekala jsem na policistu, když jsem za sebou uslyšela hlas:’Mami, to jsem já‘.“

Ukázalo se, že syn ji hledal po většinu svého života, asi 45 let, a teprve v roce 2020 po absolvování testu DNA s ní dokázal navázat kontakt.

„Obvykle neplaču, ale byl to jeden z těch okamžiků, kdy jsem nemohl zadržet slzy. Cítil jsem, jako bych se díval na starší verzi sebe sám,“ přiznal Wes.

Setkání / Zdroj: ukr.media

Setkání / Zdroj: ukr.media

Fenner řekl matce, že vyrostl v lásce a prosperitě, a později se oženil. V Brendině životě se tak objevil nejen syn, ale také devítiletý vnuk.

Žena byla nejvíc překvapená tím, jak je syn jí podobný.

„Vůbec jsme se neznali, ale on poslouchá stejnou hudbu a sleduje stejné filmy jako já. Máme stejný smysl pro humor. Vím jistě, že to je můj syn a to je jen začátek naší cesty.“

PSALI JSME: TOHLE SETKÁNÍ DVOU PŘÁTEL DOJALO K SLZÁM VŠECH CESTUJÍCÍCH NA LETIŠTI

PŘIPOMÍNÁME: DOJEMNÉ SETKÁNÍ ODDĚLENÝCH OD NAROZENÍ DVOJČAT DOBYLI INTERNET

Share