Tohle setkání dvou přátel dojalo k slzám všech cestujících na letišti

Obecně platí, že letiště je velmi rušné místo, cestující chodí tam a zpět, někdo se setká, někdo doprovodí, někteří stojí u pokladen, jiní nevzdávají nebo čekají na zavazadla.

Zdroj: laykni.com

Ale i v takovém rozruchu se vyskytují velmi dojemné a laskavé příběhy, které postihují srdce i těch nejvíce lhostejných lidí.

Asi před třemi lety se Jacob Varela musel rozloučit se svým miláčkem — fenkou Attilou. Neměl možnost si ji vzít s sebou, protože Jacob se vracel domu z armády, a Atila tam musela zůstat. Předtím byla fenka po celou dobu v jeho péči.

Zdroj: laykni.com

Zdroj: laykni.com

Jacob stále doufal, že se jednoho dne znovu shledá se svou kamarádkou. A toto přání se splnilo. Po několika letech se Attila stala již dospělou a její služba v armádě skončila, ona odešla do důchodu.

Zdroj: laykni.com

Když se o tom Jacob dozvěděl, okamžitě se rozhodl, že si ji vezme k sobě. Fena byl přivezena na letiště O’Hare v Chicagu, kde došlo k tak šťastnému setkání dvou přátel. Všichni přítomní byli dojati takovými upřímnými emocemi Jacoba a Attily. Teď jsou spolu a už je nic nerozdělí.

Zdroj: laykni.com

Podívejte se na toto dojemné setkání a nezapomeňte připravit kapesníky.

PSALI JSME: KLISNA ODMÍTLA NOVOROZENÉ HŘÍBĚ KVŮLI JEHO VZHLEDU: ALE V TEN OKAMŽIK ZACHRÁNIL HO PES

PŘIPOMÍNÁME: NIKDO NECHTĚL VZÍT TOHOTO PSA Z ÚTULKU, DOKUD LIDÉ NEZJISTILI, ŽE SE JEDNÁ O ZÁSTUPCE VZÁCNÉHO A DRAHÉHO PLEMENE

Share