Ženich nechal nevěstu den po svatbě kvůli ultimátu jeho matky

Dívka prozradila, co se přesně stalo.

Zdroj: ukr.media

Pro každou ženu je svatba obvykle jedním z nejšťastnějších okamžiků jejího osudu. Ale pro Gillian z Kanady sňatek na „celý“ život se proměnil v noční můrou: nově objevený manžel odešel 24 hodin po svatební oslavě, protože jeho matka dala synovi neuvěřitelné ultimátum.

Svůj příběh dívka sdílela v Tiktoku. Ve zveřejněném videu Gillian prozradila, co se přesně stalo, že od ní ženich den po svatbě odešel.

@jillian_diana

true story. #fyp #foryoupage #putyourfingerdown #HurtMyFeelings #SongOfTheSummer

♬ original sound – Jillian

Podle Gillian, oni uspořádali luxusní svatbu na jedné z pláží v Mexiku. Zpočátku všechno šlo podle plánu, ale o něco později se situace radikálně změnila: protože tchyně požadovala, aby si její syn vybral mezi ní a manželkou.

Zdroj: kp.ru

Jak poznamenala Gillian, žena jen záviděla množství pozornosti, kterou její „chlapeček“ věnoval své druhé polovině, a proto nevydržela. Navíc, jak dívka tvrdí, v ten večer jí tchyně dala facku a volala „mrcha“.

Kanaďanka s hořkostí konstatovala, že po matčině ultimátu její milovaný jednoduše sundal prstýnek a druhý den se ho doslova „zbavil“.

Zdroj: zu.ru

Tím ale případ neskončil.

Uražená Gillian chtěla okamžitě podat žádost o rozvod na základě vzájemné dohody. Ale ukázalo se to těžší, než se čekalo. Její manžel se totiž na tři roky rozhodl přestěhovat do Jihoafrické republiky. Zrušení manželství se také ukázalo jako nemožné. Podle zákona může být rozvod vydán pouze tehdy, pokud oba partneři žijí odděleně po dobu nejméně jednoho roku.

Zdroj: usatoday.com

Share