Ženský psychologický test: Barva očí, kterou má váš vyvolený, prozradí, jak moc vás může milovat

Odborníci v oblasti psychologie odhalili srovnatelnost barvy očí člověka se silou jeho lásky a připravili test.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Vyberte barvu očí vašeho muže a přečtěte si popis vašeho výběru.

Barva očí č. 1

Muži s hnědými očima jsou považováni za nejvíce milující představitele silnějšího pohlaví a také za nejvíce žárlivé. Ale velmi často takoví muži mohou milovat hněd několik žen..

Pokud jste si jisti, že jste jeho jediná vyvolena, pak buďte připraveni na velkou dárků a romantických skutků ve znamení vaší silnou lásku.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Barva očí č. 2

Muži s šedou barvou očí nejsou připraveni milovat svou ženu až do šílenství. Ve vztahu jsou ochotni jít pouze na ty činy, které se jim zdají racionálnější. Bohužel jejich lásku nelze nazvat silnou.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Barva očí č. 3

Muži s modrou barvou očí velmi milují ženu, dokud ta jim nevěnuje pozornost. Jakmile je „pevnost dobyta“, stále ji milují stejně, ale již se nesnaží pro ni dostat hvězdu z nebe nebo jinak zapůsobit na svou vyvolenou. Pokud se vám zdá, že vás váš partner vůči vám ochladnul, nebojte se, není to tak.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Barva očí č. 4

Zelenooké muži milují ženu přesně tak silně, jak se cítí být milováni. Jednoduše řečeno, pokud mu darujete ponožky na každá svítek, neočekávejte diamantový náhrdelník na svoje narozeniny. A takový postoj bude ve všem. Pokud čekáte, že váš muž první projeví svou lásku k vám, pak to děláte marně.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

PSALI JSME: KRÁTKÝ PSYCHOLOGICKÝ TEST: JAKÉ POHLAVÍ MÁ VÁŠ MOZEK

PŘIPOMÍNÁME: KRÁTKÝ TEST: VYBRANÁ KÁVA PROZRADÍ VÁŠ TEMPERAMENT

Share