Chlapec se narodil s neobvyklým vzhledem: jak dítě vypadá teď a co dělá

Příběh chlapce z Brazílie, který se narodil s neobvyklým vzhledem, vás přiměje dívat se na věci jinak.

Samuel Silva se narodil v roce 2014 a doslova se okamžitě stal hvězdou. Fotografie dítěte byla zveřejněna různými médii v zemi. A to vše proto, že chlapec má vzácnou genetickou mutaci. Má nerovnou barvu kůže a vlasů.

Všechno je jako má jeho matka a příbuzné, kteří se narodili s podobnými skvrnami na těle. Ale na rozdíl od všech ostatních se Samuel svým vzhledem nestydí. Od raného dětství říkal, že chce být populárním.

Zdroj: odnaminyta.com

Nyní je chlapci 6 let a jeho sen se každý den stává skutečností. Snímal se v reklamách, modelingové agentury obdivovaly jeho neobvyklý vzhled a nabídly účast na focení.

Zdroj: odnaminyta.com

Navzdory tomu, že je ještě dítě, pracuje Samuel jako profesionální model pro dospělé. Je připraven zářit před kamerami až osm hodin.

Zdroj: odnaminyta.com

Zdroj: odnaminyta.com

Chlapec se stal ve své zemi velmi populární. Jedna brazilská společnost dokonce vytvořila hračku, která vypadá jako dítě.

Zdroj: odnaminyta.com

Chlapcova touha stát se modelem navzdory všemu je inspirativní. Dokazuje, že pokud máte rádi sami sebe, bude vás milovat celý svět.

Zdroj: odnaminyta.com

PSALI JSME: JEJÍ DÍTĚ SE NARODILO S NEOBVYKLÝM NOVOTVAREM NA TVÁŘI: KDYŽ MLADÁ MATKA UVIDĚLA SVÉHO SYNA, NEMOHLA PŘESTAT PLAKAT

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SE TAK BÁLA, ŽE SPOLEČNOST NEPŘIJME JEJÍHO NOVOROZENÉHO SYNA, ŽE SE SNAŽILA NECHODIT SE SVÝM DÍTĚTEM VEN

Share