Veronika Žilková dala rady všem ženám: co řekla o rozvodech a bývalých partnerech

Agáta Prachařová se pustila do natáčení podcastů a prvním její hostem se stala její maminka Veronika Žilková. Tématem rozhovoru byly rozvody a názory herečky mile překvapily. Nechce, aby se ženy mstily svým bývalým manželům skrze své děti.

Zdroj: expres.cz

Jakub Prachař nebyl zrovna oblíbencem Veroniky Žilkové. Když se dozvěděla, že vztah její dcery Agáty je u konce, dokonce se zaradovala a dala jí velmi dobrou radu.

Herečka Agátě řekla, že po rozvodu musí pro děti zachovat oba rodiče, aby měli rádi i svého otce, ať je jakýkoliv. Prachařová však přiznala, že je to pro ni občas složité.

Zdroj: Youtube

Agata říká, že ženy po rozvodu chtějí mít dětí jenom pro sebe, a navíc si myslí, že tím muži ublíží. Ze začátku také myslela, že nedokáže půjčit své děti jejím otcům, ale nakonec se rozhodla, že si potomky zaslouží mít i tátu.

Prachařová tvrdí, že si ze syna Kryšpína udělala partnera a silně si k němu upnula. „Řešila jsem s ním věci, které jsem s ním řešit neměla,“ dodává.

Zdroj: expres.cz

Agata také uvedla, že podobná situace byla i u Jakuba Prachaře, který pochází z rozvedené rodiny. Žilková upřímně dodala, že bývalý manžel její dcery pochází z rozvedené rodiny a matka si z něho udělala partnera v boji proti otci.

„Ty nemůžeš kvůli své uražené ješitnosti a pomstychtivosti připravit děti o otce,“ obrátila se na svou dceru Veronika Žilková s tím, že by ostatní ženy také neměly využívat své děti, aby ublížily exmanželům.

Zdroj: Youtube

Odnesou to prý v první řadě právě děti, které nikdo nebude milovat stejně, jako jejich pravý otec.

„Přestaňte vraždit své exmanžely,“ říká herečka a dodává, že se ženy musí k nim chovat, jako k dobrému známému.

Zdroj: super.cz

Agáta nakonec prohlásila, že zatím s bývalými manžely tak daleko není, i když přiznává, že rozvody ji silně bolí.

Zdroj: ahaonline.cz

Share