“Život s nim je nesnesitelnej, ale to se dalo čekat”: Jordan Haj se stal vítězem Tváře

32letý herec Jordan Haj se rozhodl vystoupit ve velmi populárním show Tvoje tvář má známy hlas, kde ztvárnil zemřelou zpěvačku Amy Winehouse.

Svým vystoupením muž dojal nejenom diváky, ale i porotce, kteří mu dali nejvíc bodů. Kvůli tomu se stal vítězem 7. dílu show.

“Ta herecká etuda k tomu byla přesná, naprosto ses převtělil. To hraní pro mě bylo naprosto fascinující, a ještě to podle mě byl zatím tvůj nejlepší pěvecký výkon tady,” řekl porotce Tváře Ondřej Sokol.

Zdroj: super.cz

Jordan má úžasný hlas, díky němu byl moc podobní zpěvačce Winehouse. Také byla dojata i porotkyně Eva Burešová, která řekla, že Jordan konečně v show rozbalil, a ukázal svůj nádherný hlas.

Haj dost času se připravoval k vystoupení v show. Kvůli tomu byl dlouhodobě fyzicky a psychicky unavený. Se sebou na show vzal svou přítelkyni Emmu Smetanu, které řekla několik slov o svém partnerovi.

Zdroj: instagram.com

Přítelkyně Jordana moc miluje, kvůli tomu vždy ho podporuje a obdivuje. Ale o všem, co se týká běžného života řekla úplně jinak.

“Život s nim je nesnesitejnej, ale to se dalo čekat,” uvedla Emma, která už dlouhodobě čeká, kdy se show ukončí, a kdy její partner zvládne vrátit do normálního života.

“Má to nějaký hraniční limit, tuším, někde v půlce listopadu, takže za tímhle limitem to zase bude něco jako šťastnej vztah,” ukončila Smetana.

Zdroj: instagram.com

Share