Zjistila, že je těhotná ve 47 letech: Neví, co dělat teď

Dobrý den! Jmenuji se Kateřina a je mi 47 let. Před sedmi lety jsem se rozvedla se svým manželem. Během let našeho společného života se nám narodil syn.

Můj bývalý manžel se nikdy podruhé neoženil, ale už čtyři roky žije se ženou, která je o deset let mladší než on.

Neplánují se vázat pouta manželství, ale jsou šťastní. Cestují, koupili malou chalupu s tak krásným bílým altánem, kde sami rádi tráví čas, a s přáteli se shromažďují na hlasité veselé svátky.

Zdroj: m-strana.ru

Synovi je 25 let. Už tři roky žije odděleně ode mě a nedávno se dokonce začal s dívkou. Je to hodná holka. Jsem velmi šťastná za Artem (tak se jmenuje syn) a dokonce i za bývalého manžela Radka, svým způsobem náš rozvod zlepšil psychické zdraví celé rodiny.

Ale po večerech je mi smutno a osaměle. Zvláště teď, na podzim, kdy za oknem prší, je v šálku silný čaj s citronem a nikdo přinése přehoz.

Před dvěma měsíci jsem jela s kamarádkou do Karlových Varu. Chtěla mě dostat ven. Víte, jako v Karlových Varech. Romantika, krása, usměvaví lidé.

Zdroj: itinari.com

Večer jsme šli do jedné z nejlepších restaurací a tam je nejen chutné jídlo, ale také tanec s písněmi až do 12. noci. Tak dobře jsem se už dlouho nebavila. Abych byla upřímná, tancovala jsem taky dlouho.

Rodina, práce a spousta dalších věcí. Chápu, že se podvádím, a jen jsem dala lásku na černou listinu, ale říkám, jak to je.

V té restauraci jsem potkala muže, jeho věk prozrazovali jen trochu šediny, ale v očích byl lesk. Zval mě k tanci a pak k procházce po večerním městě.

Zamrzli a šli do hotelu. Sama nevím, jak by se to mohlo stát ženě, které je 47 let….

Před pěti dny jsem zjistila, že jsem těhotná. Ale už je to skoro měsíc, co jsme se rozešli. Nezavoláme si. Uvědomili jsme si, že to byl požár, který uhasil, když můj vlak odjel zpět domu. Pochybuji, že mu bude záležet na dítěti od ženy, kterou viděl jeden večer.

Zdroj: itinari.com

Je mi smutno. Sama stojím na rozcestí: rodit, nebo ne. Jaké to je, být svobodnou matkou? Jak zareaguje můj nejstarší syn, když zjistí, že jeho matka spala s prvním chlapem, kterého potkala na výletě? Cítím se však sama, proto bych se o někoho ráda znovu starala.

Šla jsem k psychologovi. Ona říká, že se musím rozhodnout sama.

Neměla bych se starat o názor syna na současnou situaci. Ale mám strach.

Zdroj: santalen.com.ua

Co byste udělali vy, kdybyste byli na mém místě?

Share