Zmoklé a zmrzlé bezbranné štěně, při hledání jídla běhalo po odpadcích

Štěně se ukázalo být velmi roztomilé. Dobrovolnice nazvala ho Pandou, silně připomínala tohoto zábavného medvídka.

Zdroj: storyfox.ru

Jednou dobrovolnice zkoumala řídce osídlenou a částečně opuštěnou oblast města. Na jedné z ulic zaslechla kňučení, které se ozývalo na popelnici. Když se přiblížila, žena uviděla malé zamrzlé štěně, které se rojilo v hromadě odpadků a hledalo něco ke snědku.

Ona přivolala drobka k sobě, nejdřív se lekl, ale pak radostně přiběhl a vrtěl směšným ocáskem. Štěně se ukázalo být velmi roztomilé. Dobrovolnice nazvala ho Pandou, silně připomínala tohoto zábavného medvídka.

Zdroj: storyfox.ru

Žena si nálezce přivezla domů a okamžitě podala mu teplé mléko. Štěně se bez rozmýšlení vrhlo na pamlsek. Spasitelka pak vykoupala Pandu, který tiše celou proceduru proseděl. Vypadalo to, že se rád umyl.

Zdroj: storyfox.ru

Drobek byl tak okouzlující, že ani nebylo nutné ho dát do útulku. Okamžitě se našla žena, která si vzala tento roztomilý tvor domů.

Zdroj: storyfox.ru

Nyní Panda žije v teple a pohodlí, dostává každodenní péči a koupe se v lásce. Znatelně vyrostl, ale zůstal stejně roztomilý a zábavný jako v dětství. Zachránkyně pak pejska navštívila,aby se ujistila, že je v pořádku. Je pravda, že Panda ženu nepoznal a dokonce i štěkal na ženu. To ale dobrovolnici neodradilo, protože hlavní je, že její svěřenec našel domov a dobrou hospodyni.

Share