Generální ředitel Netflixu ke spolupráci s Meghan Markle a princem Harrym: „Připravujeme velkolepou podívanou“

Streamovací služba Netflix se připravuje na královskou exkluzivitu

 

Na začátku září vyšlo najevo, že princ Harry a Meghan Markle podepsali víceletou smlouvu se společností Netflix na vytvoření rozmanitého obsahu: dokumenty a celovečerní filmy, televizní pořady, a dokonce i programy pro děti.

 

Zdroj: Medium.com

 

Říkalo se, že Markle pro takovou věc obnoví svou hereckou kariéru, ale v rozhovoru pro obchodní zpravodajský kanál CNBC je odhalil ředitel Netflixu Reed Hastings.

 

Zdroj: Press.farm

 

„Budou působit hlavně jako producenti. Dobře si uvědomují, co stojí za to diváka informovat, a v tomto duchu s nimi budeme spolupracovat,“

– řekl Hastings s tím, že četl projekty vévody a vévodkyně ze Sussexu jako obrovský úspěch:

 

„Bude to úžasný pohled. Meghan a Harry jsou docela chytří. Nesouhlasí s první nabídkou, na kterou narazí, ale my jsme v naší službě shromáždili ty nejlepší z nejlepších. Jsem z této dohody tak nadšený. Ještě nemohu prozradit podrobnosti, ale myslím si, že příští rok to bude nejzajímavější a nejsledovanější obsah.“

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

Dohoda tohoto páru má podobnou podobu jako smlouva podepsaná s dalším slavným energetickým párem, Barackem a Michelle Obamou, kteří také vydávají své seriálové projekty na Netflixu. V obou případech nebyla zveřejněna výše smlouvy.

 

Zdroj: Hellomagazine.ru

 

Někteří zasvěcenci z oboru však tvrdí, že vytoužená částka by se mohla blížit 150 milionům dolarů – nebo dokonce vyšší díky podílem ze zisku. Je také známo, že princ Harry se spojil s Oprah Winfrey a vytvořil sérii Apple TV + o duševním zdraví. Její vydání je naplánováno na příští rok.

 

Share