Znamení zvěrokruhu, které riskují ztratit práci v prosinci

Pro mnohé v prosinci bude příležitost vydělat peníze na přípravě lidí na oslavu nového roku. Existují však i takoví, kteří riskují ztratit své současné zaměstnání. Nakonec hospodářská krize, bohužel, neustupuje.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Proto jsme připravili článek, kde jsme se rozhodli zjistit, kterým znamením zvěrokruhu hrozí v posledním měsíci roku ztráta zaměstnání.

Blíženci

Problém zástupců tohoto znamení spočívá především v tom, že ne vždy přebírají odpovědnost za výkon svých úředních povinností. Kromě toho mohou Blíženci často mít konflikty.

Jakmile tedy společnost hovoří o snižování počtu zaměstnanců, toto znamení bude první v řadě. Blíženci si však dokážou najít novou práci dostatečně rychle. Koneckonců, jsou velmi chytří a aktivní.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Ryby

Lidé narození v tomto znamení jsou někdy příliš konfliktní a emotivní. Někdy také vykazují nadměrnou pasivitu a nedostatek nadšení.

Tyto vlastnosti se u Ryb zvláště projevují na konci podzimu nebo na začátku zimy. Koneckonců, po uplynulém roce mají smutek. Proto jsou stejně jako Blíženci v ohrožení.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Váhy

Váhy jsou považovány za velmi vyvážené, inteligentní a racionální jedince. Zároveň jsou však velmi skromní a jen zřídka projevují své silné stránky. Mohou proto také být propuštění.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

PSALI JSME: TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÁ SE S VĚKEM STÁVAJÍ KRÁSNĚJŠÍMI

PŘIPOMÍNÁME: ŽENY NAROZENÉ DO TĚCHTO TŘÍ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU MAJÍ POVĚST NEJLEPŠÍCH MANŽELEK

Share