Zorro: Tajemná tvář. Proč se Antonio Banderas už nechce oženit

S příchodem Antonia Banderase do světového kina přišel čas na nového hrdinu.

Je pravda, že sám Banderas, navzdory obrazu věčného hrdiny-milence, si po dlouhou dobu udržoval reputaci bezvadného rodinného muže.

Avšak k 60. narozeninám, které slaví 10. srpna, Banderas stal svobodným mužem.

Zdroj: pravda-nn.ru

Zákon přání

Ve skutečnosti jako dítě chtěl být fotbalistou. Ale když zlomil nohu, starší bratr zapsal Antonio do dramatického klubu.

Ve věku 20 let se Banderas vrhl ze svého rodného města do Madridu kvůli slávě a úspěchu. Pedro Almodovar nabídl mu hrát ve filmu o gangu šílenců z Madridu.

Do této doby Banderas dobyl nesčetné množství dámských srdcí.

Zdroj: n1s1.hsmedia.ru

Jeden z těchto románů neočekávaně skončil svatbou. V kavárně nedaleko divadla se začal bavit s dívkou s obrovskýma očima, jejíž pohled pevně zachytil vycházející hvězdu. Byla to začínající herečka Ana Leza.

Velmi brzy Banderase však pokazil svůj pozitivní obraz.

Jedna navíc

V roce 1988 Almodovarův film “Women on the Verge of a Nervous Breakdown“, ve kterém hrál Banderas, získal Oscara.

Byla tam Melanie Griffith v bílých šatech s perlami, která na Banderasa udělala naprosto úžasný dojem.

Dokázal s ní mluvit až po osmi letech na scéně filmu „Jedna navíc“, kde zjistil, že jsou partnery.

Lidé začali diskutovat o přeměně vzorného rodinného muže na větrného Dona Juana. „Mnoho let jsem byl ženatý, nyní se rozvádím se svou ženou, protože jsem se zamiloval do jiné ženy, ale tohle je moje vlastní věc,“ rozhořčil se Banderas.

Zdroj: n1s1.hsmedia.ru

Osudová žena

Griffith brzy oznámila, že čeká dítě, které se narodilo na podzim roku 1996. Dcera se jmenovala Stella. A už v květnu se Antonio a Melanie oženili. „Melanie je báječná matka, skvělá milenka a úžasná žena.“ Miluji ji, “ sdílel Banderas.

V roce 2014 se ukázalo, že Melanie Griffith požádala o rozvod. Zlé jazyky říkaly, že se Banderas v posledních letech rodinného života stále více díval na mladé dívky.

Po rozvodu s Melanie byl Banderase několikrát viděli v klubech ve společnosti nějakých dívek. A o tři měsíce později se začal objevovat všude s 34letou Nicole Kempel, investiční konzultantkou z Holandska.

Zdroj: assets.puzzlefactory.pl

Byli spolu šest let. „Pokud narážíte na svatbu, myslím, že se tak nestane. Svatba je drahé potěšení: platíte za to, že se vdáte, a za to, že to chcete ukončit, platíte ještě víc, “ říká Banderas.

Avšak ani tohle nebrání tomu, aby byl Banderas považován za věrného manžela

Share