Zpěvák Petr Harazin po zakeřné nemoci oslavil svatbu: fanoušci svátek mohli sledovat

Zpěvákovi Petru Harazinovi (30) se podařilo překonat závislost na alkoholu. Harazinov známý z hudební skupiny Nebe se v čtvrtek oženil s půvabnou rusovláskou Agátou, která mu řekla své „ano“.

Zdroj: blesk.cz

Na instagramovém účtu hudební skupiny Nebe stejně jako i na jejich facebooku ve čtvrtek 6. srpna objevil nový příspěvek s pozdravem.

„Tak nám do toho dneska Petr s Agátkou jako první z naší party praštili!“ popsala skupinka.

Zdroj: blesk.cz

Petr Harazin překonal alkoholickou závislost po roce 2019, jak úspěšně absolvoval léčbu proti alkoholu. Po ukončení se stal ženatým mužem.

Zdroj: blesk.cz

Šťastné novomanžele byli dokumentované na fotce, kde ukazovali své úžasné snubní prstýnky.

Zdroj: blesk.cz

Pár také zveřejnil i svůj první novomanželský tanec na písničku Máš ve mně přítele, kterou známé z filmu od společnosti Disney Toy Story.

Zdroj: blesk.cz

Písnička byla nazpívaná známým zpěvákem Pavlem Bobkem.

Zdroj: blesk.cz

Spoustu fotek fanoušci mohli vidět a sledovat i v instastories. V instastories je vidět jak přichází ženich i nevěsta k oltáři.

Zdroj: blesk.cz

Dokonce se ale všichni hudebních nástrojů chopili a začala se hlasitá oslava, na níž si zatančili nejen novopečení Harazinovi, ale i kuchař Přemek Forejt (33), známý z show MasterChef.

Zdroj: blesk.cz

Ještě minulý víkend kapela Nebe absolvovali rozlučku Petra se svobodou a podle dostupných fotografii měli tu oslavu úplně na stovku: byli v slovenských Tatrách, využili čas v termální koupele, a jeden z kluků dokázal ztratit svoje peněženku.

Share