Způsob, jakým držíte telefon v ruce, může hodně říct o vaší osobnosti

Kupodivu i tím, jak člověk drží v ruce mobilní telefon, se dá říct hodně o jeho osobnosti. Právě teď věnujte pozornost a vyberte si ze čtyř způsobů, které používáte právě vy.

Zdroj: dailystory.me

1. Držíte telefon jednou rukou a palcem píšete text.

Jste organizovaný a disciplinovaný člověk. Dobře víte, co je pro vás dobré a co může být špatné. V dialogu mluvíte víc než posloucháte. V podstatě jste dobrý člověk, který nemůže nikomu ublížit.

Jste inteligentní a jemně cítíte, jaká láska je skutečná a jaká je jen předstírání. Ve vztahu neradi riskujete a nespěchejte se vázat závazky. Aby jste se člověku otevřel, musí získat vaši důvěru, a dokud se to nestane, budete držet odstup.

Zdroj: dailystory.me

2. Pokud držíte telefon oběma rukama a píšete text palcem.

Milujete na sebe pozornost a péči, čekáte na ochranu před blízkými. Je těžké mluvit o svých pocitech a ukázat je, takže váš partner někdy cítí nedostatek lásky z VAŠÍ strany.

Máte dobře vyvinutou intuici. Navíc jste citliví na emoce a pocity ostatních, dokonale rozpoznáte lež, takže je prakticky nemožné, abyste byli oklamáni.

Ve vztahu někdy spěcháte a to vede k tomu, že se můžete ocitnout vedle osoby, která si nezaslouží vaši pozornost.

Zdroj: dailystory.me

3. Držte telefon oběma rukama a píšete text palci obou rukou.

Jste náchylní k zbytečnému strachu. Vedle vás by měl být spolehlivý partner, který vám bude rozumět a podporovat, a pak se stanete mnohem sebevědomější.

Jste všestranně vyspělý člověk, snadno najdete společnou řeč s lidmi a vstupujete do kolektivu. Jste schopni přizpůsobit se prostředí a naladit se na správné věci. Během večírků se bavíte a při projednávání vážných otázek se do toho zcela ponoříte.

Zdroj: dailystory.me

4. Držíte telefon v jedné ruce a text zadejte ukazováčkem druhé ruky.

Jste klidný a vyrovnaný člověk. Ochotni obětovat cokoliv, aby jste pomohli ostatním. Snadno a rychle odpouštíte blízkým jejich chyby.

Vaše chování je spontánní, milujete dobrodružství, ale někdy dáváte přednost tomu, abyste byli sami, abyste si odpočinuli a získali sílu.

Ve vztahu jste velmi plachá osoba, bojíte se dělat první kroky. Někteří to mohou považovat za nedostatek zájmu z vaší strany. Ale když vás poznají blíž, uvědomí si, jak neobvyklá a zajímavá osoba jste.

Zdroj: dailystory.me

PŘIPOMÍNÁME: KTERÉ HODINY SE VÁM LÍBÍ: VAŠE VOLBA PROZRADÍ, JAKÉ UDÁLOSTI VÁS ČEKAJÍ V BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI

PŘIPOMÍNÁME: KTERÁ KARTA VÁS NEJVÍC ZAUJALA: INTUITIVNĚ VYBRANÁ KARTA MÁ PRO VÁS DŮLEŽITÉ POSELSTVÍ

Share