Která karta vás nejvíc zaujala: Intuitivně vybraná karta má pro vás důležité poselství

Spoléhejte na svou intuici a vyberte kartu, která vám nejvíc padne do oka.

Zdroj: zerkalo.cc

Karta č. 1

Tato karta a její poselství k vám dnes dorazily proto, aby vám připomněly, že bez ohledu na okolnosti je štěstí vaším přirozeným stavem.

Možná v některých případech mohou nastat situace, které prověří váš charakter a sílu vůle, ale díky lásce, odvaze a radosti si brzy uvědomíte, že to, co je dnes vaší slabou stránkou, bude zítra vaším největším úspěchem.

Věřte a zasloužíte si vše, o čem sníte.

Ilustrační foto
Zdroj: unsplash.com

Karta č. 2

Tato karta a její poselství k vám dnes dorazily proto, aby vám připomněly, že život je jako řeka: můžeme jít po proudu nebo můžeme se pokusit jít proti proudu.

Pamatujte, že každá situace, která nastane, bez ohledu na to, jak jednoduchá se může zdát, má ve vašem životě konkrétní účel.

Vaším hlavním úkolem je pochopit, že nemá smysl bojovat s minulostí. Tato karta vás zve, abyste se vzdali minulosti a užívali si každý den naplno.

Ilustrační foto
Zdroj: unsplash.com

Karta č. 3

Každá akce vyvolává reakci a vše, co dáváte ostatním lidem: vaše láska, vášeň, inspirace, energie, má také odezvu. Je pravděpodobné, že ve svém životě dáváte hodně.

Vaším hlavním úkolem dnes je pochopit, že stejně jako dávání je přijímání také akt lásky.

Ilustrační foto
Zdroj: unsplash.com

Karta č. 4

Život je krásný. Někdy je výzvou věřit, pokračovat v práci s láskou a odvahou a pochopit, že se mimo okolnosti všechno začíná shodovat se s absolutní dokonalostí, když se rozhodneme následovat své sny.

Naplňte svůj život pozitivními myšlenkami a rozhodněte se jít kupředu, protože když člověk ví, kam jde, za vytvoření jeho cesty je zodpovědný sám život.

Ilustrační foto
Zdroj: unsplash.com

PSALI JSME: ZVOLENÁ TAROTOVÁ KARTA VÁM ODHALÍ, CO PŘIPRAVUJE OSUD

PŘIPOMÍNÁME: ZVOLENA VÁMI KARTA PROZRADÍ, CO MUSÍTE UDĚLAT, ABYSTE ZMĚNILI SVŮJ ŽIVOT K LEPŠÍMU

Share