Ztracený pes hledal domov 8 let: Když uviděl majitele, rozplakal se

Tento dojemný příběh je dalším důkazem toho, že byste nikdy neměli ztrácet naději. I když se situace zdá zcela beznadějná.

Všechno to začalo v roce 2012, kdy Stevie Rodger nechal na pár minut na dvoře své dva psy, Kavicka a Kohnana, a vešel do domu. Nějak jeho mazlíčci utekli.

Muž hledal je celý večer a od sousedů se dozvěděl, že psi běželi do ovčího pole patřícího jeho známému farmáři, a on na ně vystřelil. Kohnan na místě zemřel a Kavick byl zraněn a zmizel v lese.

Zdroj: blog.theanimalrescuesite.greatergood.com

Rodina několik měsíců hledala domácího mazlíčka, ale to nepřineslo žádné výsledky. Majitelé také napsali o ztrátě na sociálních sítích a zveřejnili své telefonní čísla pro komunikaci.

Čas plynul a naděje, že se Kavick najde, slábla každým dnem.

Osm let poté, co pes zmizel z domu Stevie dostal hovor. Neznámý muž řekl, že viděl psa podobného Kavickovi v Birminghamu – téměř 500 kilometrů od jeho domova.

Pes úplně odpovídal popisu na internetu, jen byl velmi vyčerpaný. Stevie okamžitě vyrazil na cestu. Jel čtyři hodiny autem a doufal, že se setká se svým přítelem. Muž udělal tak dlouhou cestu – a byl to opravdu on, jeho oblíbený Kavick!

Podíval se na majitele a z očí mu tekly slzy. Pes začal mu olizovat obličej – jako by těch osm let odloučení nebylo. Setkání se ukázalo být velmi dojemné. Stevie dlouho nemohl uvěřit svým očím. Už dávno ztratil naději, že najde Kavicka, a tento den mu připadal neskutečný.

Zdroj: blog.theanimalrescuesite.greatergood.com

Nalezené zvířě bylo odvezeno k veterináři. Vyšetření odhalilo, že měl podváhu a dehydratace. Veterinář také zjistil, že pes má na zádech malý nádor, který bude brzy nutné odstranit.

Zdroj: blog.theanimalrescuesite.greatergood.com

První noc pes spal v posteli vedle majitele a bál se ho na minutu opustit. Jeho cesta k úplnému uzdravení bude dlouhá. Nyní je důležité postupně přibírat na váze a vyhýbat se stresu.

Majitelé Kavicka jsou však připraveni na jakékoli potíže. Nazývají návrat zvířátka „vánočním zázrakem“ a jsou neuvěřitelně šťastní.

Zdroj: dailymail.co.uk

PSALI JSME: MAJITEL PŘINESL PSA DO ÚTULKU: KDYŽ SI MAZLÍČEK UVĚDOMIL, ŽE SE UŽ DOMŮ NEVRÁTÍ, NEMOHL UDRŽET SLZY

PŘIPOMÍNÁME: ZAMĚSTNANCI ÚTULKU NAŠLI U DVEŘÍ KARTONOVOU KRABICI: V NÍ BYLO ŠTĚNĚ A VZKAZ, KTERÝ PŘEKVAPIL DOBROVOLNÍKY

Share