Ztracený pes přišel na veterinární kliniku, aby mu pomohli vrátit se domů

Majitelé často nemohou najít své ztracené domácí mazlíčky. Ale tento příběh, který se stal v Thajsku, není nic jiného než zázrak.

Zdroj: facebook.com

Štěně jménem Khiev Ngern se ztratilo.

Dlouho putoval po neznámých místech, snažil se najít svůj domov, a nejspíš by zůstal na ulici, kdyby si nevzpomněl na cestu na veterinární kliniku, kde byl s majitelem.

Pes šel na kliniku a začal hlasitě štěkat a škrábat po dveřích. Pracovníci kliniky si zvířete všimli a jeden z veterinářů poznal svého pacienta.

มีเรื่องเล่าจากคลินิก มีน้องหมาพันธุ์ไทยหลังอานหลงทางหาทางกลับบ้านไม่เจอ น้องหมาตัวนี้เคยมาฉีดวัคซีนที่คลินิกประจำตั้งแต่1เดือนตอนนี้น้องอายุประมาณ4-5เดือน น้องผู้ช่วยเห็นน้องประมาณเกือบๆ2ทุ่ม เดินไปเดินมา แต่จำน้องได้เพราะมาประจำ น้องมาเห่าเรียกที่ประตูเหมือนอยากจะเข้ามาในคลินิก ดูจากท่าทางกลับบ้านไม่ถูกคุณหมอเลยให้น้องผู้ช่วยเปิดประตูให้น้องเข้ามาในคลินิกน้องดีใจมาก และโทรหาเจ้าของให้มารับน้อง เจ้าของหาน้องตั้งแต่15.00น เจ้าของดีใจน้องหมาก็ดีใจที่เจอกัน ❤️❤️❤️ ทางคลิกก็ดีใจ น่ารักและฉลาดมากค่ะ

Posted by พุทธรักษา รักษาสัตว์ ตลาดสดนิคมบางปู on Tuesday, July 7, 2020

Khiev Ngern se tedy mohl vrátit domů k milujícím majitelům, kteří nepřestávají divit se vynalézavostí svého domácího mazlíčka.

Zdroj: facebook.com

Share