Zuzana Belohorcová mění své trvale bydliště: S manželem rozdá část svého majetku

44letá moderátorka Zuzana Belohorcová žije se svým manželem v Miami už 12 let. Nedávno se celou rodinou rozhodli přestěhovat do Evropy.

Svůj ohromný soukromý majetek moderátorka chce rozdávat cizím lidem. Zuzana se přestěhuje do slunečního Španělska, do bytu v městě Marbelle.

Zdroj: instagram.com

Rodina dlouho přemýšlela o přestěhování, a má spoustu důvodů, například koronavirus a rasové nepokoje. Svůj dům prodávají za 2,5 milionů dolarů. Také se rozhodli prodat i vilu, a kvůli tomu v USA jich už nic nebude držet.

Zuzana kvůli tomu, že za 12 let nasbírala spoustu věci, které nikde nemůže umístit. Začala jich rozdávat cizím lidem.

Zdroj: instagram.com

“Už balíme. Nikdy jsem nic nevyhodila, je mi to vždycky líto. A proto jsem se rozhodla všechno poslat dál, protože se vždy najde někdo, komu se to muže hodit,” napsala Zuzana na Instagramu.

“Hromadu věci nesené do školky, kde si to učitelky roztřídí, zbytek pak jde do kostela,” dodala Belohorcová, která se velmi těší, že život ve Španělsku bude úžasný.

Zdroj: instagram.com

“Budeme v Marbelle, už máme tam pronajatý byt. Děti tam na začátku září nastupují do soukromé školy. A my si tam třeba někde na pláži otevřeme kavárnu,” řekl manžel Belohorcové Vlasta.

Zdroj: instagram.com

Share