Dojemný projev lásky: Muž vysázel za dva roky tisíce květin, aby znovu vyloudil úsměv na tváři své manželky

O skutečné lásce je napsáno mnoho knih a natočeno nekonečné množství filmů. Život ale někdy vypráví příběhy, na které by žádný spisovatel nebo scenárista nepomyslel.

Zdroj: takprosto.cc

Příběh tohoto páru začal v roce 1956, kdy se manželé Kuroki vzali. Koupili malý kousek země. Postupem času si postavili dům a mléčnou farmu.

Po mnoho let pracovali na farmě, chovali stádo 60 krav. Pár snil o cestování v důchodu.

Zdroj: takprosto.cc

Uplynula léta, manželé žili v dokonalé harmonii, vychovávali děti a pokračovali v práci. Když se připravili na odchod do důchodu a naspořili si dostatek finančních prostředků, nešlo to podle plánu.

Ve věku 52 let paní Kuroki kvůli nemoci oslepla. To byla pro ženu příliš velká zkouška. Nechtěla takhle žít a byla zničená.

Paní Kuroki se uzavřela více do sebe, upadla do těžké deprese a odmítla komunikovat i se svým manželem.

Zdroj: takprosto.cc

Pan Kuroki byl zarmoucen, že jeho milovaná manželka tak trpí. Muž se nedokázal ale vyrovnat se situací a rozhodl se jednat.

Zdroj: takprosto.cc

Manžel se rozhodl, že pokud žena už nemůže vidět krásu tohoto světa, musí jí pomoct cítit to. Trvalo panu dva roky, než pro svou ženu zařídil kouzelnou zahradu.

Pro svou zahradu si muž vybral růžové květy s jemnou vůní. Jak očekával, to brzy přilákalo návštěvníky z celého Japonska.

Nyní se paní Kuroki vždy usmívá.

Zdroj: takprosto.cc

Paní Kuroki začala chodit do zahrady, užívat si opojné vůni květin a odpočívat na zahradě. Zajímá se o komunikaci s návštěvníky. Vyprávěli jí některé ze svých příběhů. Zdálo se, že už sama cestovala po světě.

Zdroj: takprosto.cc

Dnes zahradu navštěvuje asi 7 000 lidí denně. Díky svému milujícímu manželovi si paní Kuroki má touhu žít.

Share