Dominika Gottová přiletěla do Prahy: na letišti ji ale čekalo překvapení, stál tam muž s kyticí

Poslední rok života pro Dominiku Gottovou rozhodně nebyl jednoduchý. Poslední týdny také nejsou výjimkou. Odletěla do Helsinek, protože se chtěla usmířit se svým manželem hudebníkem Timem Tolkkim. Poté se rozhodla zůstat ve Finsku, ale musela se dočasně vrátit do Česka, protože měla nedokončené záležitosti. Uvedl to Blesk.

Dominika Gottová se v úterý vrátila do Prahy, letadlo přiletělo v sedm hodin večer. Na letišti ji ale čekalo překvapení, stál tam muž s kyticí a s čelenkou s falešným diamantem.

Ilustrační foto Zdroj: tv.blesk.cz

Portál Blesk informoval, že se tento muž jmenuje Petr Veselý a pravidelně komunikuje se starší dcerou Karla Gotta.

Tento muž se údajně snaží Dominiku přemluvit, aby se nevrátila ke svému manželovi Timovi. Když se potkali, objal ji a dokonce poklekl.

Ilustrační foto Zdroj: tv.blesk.cz

Údajně ji chtěl odvézt, ale ona to odmítla a jela jiným autem. Asi to byla příjemná chvíle, ale přiletěla, aby dokončila nedokončené záležitosti.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Jde například o její práci nebo o její bydlení v Česku. V Praze má nějaké problémy, protože odletěla do Finska a zůstala tam déle, než plánovala.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Osobní život se svým manželem si obnovila, ale s financemi je úplně jiná situace. Finanční problémy má nejen Dominika Gottová, ale i Timo Tolkki.

Byli proto nuceni požádat v Helsinkách o sociální byt. Pokud budou mít štěstí, budou moci bydlet v třípokojovém bytě o rozloze 79 metrů čtverečních.

Ilustrační foto Zdroj: tv.blesk.cz

Kromě toho chce starší dcera Karla Gotta najít práci ve finské metropoli. Možná se její situace brzy změní k lepšímu.

PSALI JSME: DANA BATULKOVÁ JE VDĚČNÁ JAKUBOVI A AGÁTĚ ZA VNOUČATA: „S MÝMI DOSPĚLÝMI DĚTMI NENÍ ROZUMNÁ ŘEČ,“ PŘIZNALA HEREČKA

PŘIPOMÍNÁME: JAK SPRÁVNĚ SKLADOVAT CHLEBA, ABY ZŮSTAL DLOUHO ČERSTVÝ A MĚKKÝ: NĚKOLIK CHYTRÝCH TRIKŮ OD BABIČKY

Share