Dana Batulková je vděčná Jakubovi a Agátě za vnoučata: „S mými dospělými dětmi není rozumná řeč,“ přiznala herečka

Manželství Jakuba Prachaře a Agáty Hanychové nevydrželo a manželé se rozešli. Naštěstí se bývalí manželé dokázali domluvit na výchově dětí, takže prarodiče o vnoučata nepřišli. Herečka Dana Batulková je proto velmi šťastná, že se může vídat s vnučkou Miou a s nevlastním vnukem Kryšpínem. Prozradila to Blesku.

Během manželství se Agátě a Jakubovi narodila dcera Mia. Také Agáta měla syna Kryšpína z předchozího vztahu s Miroslavem Dopitou.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Maminka Jakuba Prachaře Dana Batulková je velmi ráda, když má možnost vzít vnoučata k sobě domů. Je ráda, že má vnoučata.

„S mými dospělými dětmi je to těžké a není s nimi rozumná řeč, proto jsem vděčná za vnoučata,“ řekla pro Blesk Dana Batulková.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Někdy k ní vnuci přijdou domů, ale to se nestává často. Ale je ráda, když se to stane. Navíc podle ní je jediné pozitivum v době epidemie, že spolu tráví víc času jako rodina.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Kromě toho herečka mluvila také o své dceři Marianě Prachařové, která výrazně zhubla. Podle ní takové hubnutí ještě není anorexií.

Řekla, že její dcera během první vlny koronaviru nabrala několik kilo, a tak se rozhodla zhubnout. Mariana se začala více hýbat a změnila si jídelníček, a tak zhubla.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Podle jejího názoru by její dcera možná teď měla přibrat asi dvě kila, ale i tak vypadá dobře. Dana Batulková řekla, že ona sama byla také kdysi oplácaná, ale pak se všechno změnilo.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Ve svém věku je herečka Dana Batulková velmi štíhlá a s největší pravděpodobností je to díky tomu, že se neustále pohybuje. Vždy byla aktivní ženou a zůstává jí dodnes.

PSALI JSME: JAN BLATNÝ ŘEKL, ŽE ČESKO BUDE MÍT VAKCÍNY PRO 16 MILIONŮ OBYVATEL: CHCE, ABY SE NAOČKOVALO KOLEM DVOU TŘETIN LIDÍ V REPUBLICE

PŘIPOMÍNÁME: „AHOJ VŠEM. TROCHU TO TRVALO, ALE NA TO KRÁSNÉ SE MUSÍ OBČAS POČKAT“: ROMAN VOJTEK SE STÁL POTŘETÍ OTCEM

Share