Teenageři se smáli kotěti, které bezmocně leželo v krabici

Z nějakého důvodu většina dětí a dospívajících nemá pocit soucitu se zvířaty. Pravděpodobně to souvisí s jejich nekonformní inteligencí, nebo možná proto, že rodiče nevysvětlují svým dětem, jak se mají starat o domácí mazlíčky. A když vidíte, že se děti posmívají nešťastnému kocourovi nebo pejskovi, stačí jim vzít chudáka a říct jim,že to není dobré.

Zdroj: mimimetr.me

V jednom dvoře teenageři si udělali provizorní domek na hraní a často tam trávili čas. Jednou venku pršelo a dívka, která bydlí v domě naproti, nestihla doběhnout ke vchodu a schovala se pod strom. Právě se ocitla před tímto provizorním domkem. Tam právě seděla parta kluků, kteří se něčemu smáli. Dívka viděla, že v krabici sedělo malé kotě a právě on se stal předmětem vtipů.

Zdroj: mimimetr.me

Ona nemohla se v klidu dívat, jak se týrané zvíře šikanuje. Ona vešla, tiše popadla krabici s koťátkem a šla ke svému vchodu. Koťátko bylo celé mokré, rozcuchané a třesoucí se zimou. Navíc byl vyděšený, díval se na spasitelku obrovskými očima, v nichž se četl strach. Přitom drobek byl zábavný a velmi milý.

Zdroj: mimimetr.me

Doma dívka chudinku okamžitě nakrmila a pak vykoupala. Spokojené koťátko usnulo v teplé dece. Spasitelka se rozhodla, že si toho roztomilého nalezence nechá, nazvala ho Timonem. Takže drobek se stal domácí kočkou. Krásnou a milovanou.

Share