Žena žije v jednom pokoji se čtyřmi malými dětmi. Lidé říkají, že je namyšlená. A pravděpodobně opravdu je tomu opravdu tak

A co si myslíte? Vypadá to, že je fakt namyšlená.

Zdroj:findimindi.ru

Tony Bell, 24letá matka a bývalá kadeřnice, musí sdílet malý pokoj se svou dcerou a novorozenými trojčaty, kteří musí spát v kolébkách na podlaze.

Zdravotní stav a novorozená dětí jí prý neumožnují vydělávat si peníze, ale žena veškeré sociální dávky odmítá – považuje je za příliš malé a vyžaduje více. Zjistili jsme proč si na ženu stěžují nejen sousedé.

Sentimentální snímek mladé matky s dětmi byl pořízen v domě jejích rodičů, kde až pět členů rodiny musí žít v jedné ložnici.

Bell má nárok na pomoc sociálních služeb a městské radnice a je zajímavé, že jí již nabídli peníze. A to v rámci standardního programu byla ženě přidělena jeden pokoj v levném hotelu.

Zdroj:findimindi.ru

Ubytování a snídaně byly placená z rozpočtu města. Ale ona to, protože podle maminky je nemožné normálně vychovávat děti.

Bell trvá na tom, že je obětí těžkého života. Dívce byla diagnostikována Leri-Weilova dysneontrosteóza, onemocnění kostí končetin, což při práci s rukama vytváří bolest.

Nejen, že už nemůže pracovat jako kadeřnice, nemůže ani odvést všechny děti s věcmi do třetího patra, kde je nyní její pokoj. Bell si dříve pronajímala dům, ale majitel ho prodal a ona se přestěhovala k rodičům.

Vztahy s nimi se okamžitě zhoršily – vnoučata a život pod jednou stísněnou střechou s davem dětí je velice složitý.

Zdroj:findimindi.ru

Dívka trvá na tom, aby jí město poskytlo slušné bydlení. Takové, aby tam byly nejméně tři ložnice, velká koupelna, kuchyň a pokoj pro dětí.

Podle maminky děti by měly vyrůstat za normálních podmínek a nežít v nějaké skříni. Navíc rostou velmi rychle. Nyní vypadají koše s dětmi roztomilé, ale co se stane za rok?

Zdroj:findimindi.ru

Tony Bell ztratila práci během prvního těhotenství. A bydlení – během druhé. Neexistují žádné informace o otci nebo otcích dětí.

Podle některých zpráv město Edinburgh utrácí na sociální bydlení ročně až 27 milionů dolarů, to zahrnuje pouze komunální byty a ubytovny. Vysoce kvalitní bydlení je velmi žádané a jeho hodnota neustále roste, protože v příštích 20 letech se předpokládá, že populace města bude o 30% vyšší.

PSALI JSME: POUZE 3 DNY PO SVÝCH DÍVKA 15. NAROZENINÁCH PORODILA SYNA: „JE NESPRAVEDLIVÉ SOUDIT MATKY PODLE JEJICH VĚKU. SVÉHO SYNA VELMI MILUJI A BUDU SE O NĚJ SNAŽIT,“ ŘEKLA

PŘIPOMÍNÁME: PÁR BYL Z NAROZENÍ DVOJČAT VELMI ŠŤASTNÝ, ALE PAK PŘIŠEL LÉKAŘ A ŘEKL: „JE MI TO VELMI LÍTO“

Share