Vybrané vámi jablko prozradí, co váš čeká v blízké budoucnosti

Asociativní testy pomáhají nejen pochopit nuance práce mozku. S jejich pomocí se podaří a poměrně spolehlivě pochopit naší budoucnost.

Ano, zní to velmi neobvykle, ale je to opravdu pravda. Jen vnitřní „JÁ“ člověka neustále kontaktuje s vesmírem, což nám pomáhá najít cestu, po které musíme jít.

Zavřete oči. Představte si, že jste teď v začarovaném lese. Kolem jsou smaragdové stromy. Skrze jejich větve svítí sluneční paprsky.

Jdete, kolem stromů, k prostorné, zelené louce s květinami.

V jejím středu náhle spadl koš. Byla v ní kouzelná jablka. Ukousnete jednoo z nich. A podívejte se, co vás čeká v blízké budoucnosti.

Které z těch jablek jste si vybrali?

Zdroj: iqformat.live

Jablko žluté

Zažijete radostné pocity. Nemyslete na úzkost a smutek. Brzy se věci změní k lepšímu. To platí jak pro kariéru, tak pro osobní vztahy.

Zdroj: pinterest.com

Jablko „rubínové“ barvy

Vy, jako všichni ostatní, rádi sníte. Pokud jste si vybral tohle jablko, tak bude vaše přání splněno. Hlavní věc je vyvinout maximální úsilí. Věřte v štěstí a ona k vám určitě přijde.

Zdroj: pinterest.com

Jablko červené

Volba říká: nebojte se, riskujte! I odvážné nápady se teď mohou proměnit do reality. Osud bude dávat vám nápovědy. Buďte maximálně pozorný, a pokud dostanete pracovní nabídku, tak s tím musíte souhlasit. Čeká vás čas šťastných událostí!

Zdroj: pinterest.com

Jablko zelené barvy

Čeká vás čas na změnu. Nejdůležitější je, že budou pozitivní. Jen musíte chvíli počkat. Nespěchejte, vyšší síly dávají všem lidem, co potřebují, tehdy, kdy je na to vhodný čas. Začněte realizovat své kreativní nápady, jakmile to přijde, na to je ten správný čas.

Zdroj: pinterest.com

Jablko zlatého odstínu

Nebojte se o přítomnost. To nic, že se něco vyvíjí jinak, a ne tak jak jste to zaplánovali! „Černý pruh“ brzy skončí. Hlavní věc – před vámi je čas dobrých událostí. Nemyslete na to špatné. Pamatujte si: všechno mine, a nastanou lepší časy.

Zdroj: ru.depositphotos.com

 

Share