Horoskop 26. listopadu pro všechna znamení zvěrokruhu: den zvýšené emocionality

Den, kdy lidé začnou být extrémně emotivní, podezřelí a rozčílení

Zdroj: tsn.ua

Když hovoříte s ostatními – zvláště když jsou to příbuzní a přátelé, je nutné zvážit každé slovo, jinak se hádka, která v této době vznikla, bude táhnout ještě dlouho a proces usmíření bude velmi obtížný. Je lepší konat dobro ostatním – určitě se to stonásobně vrátí.

Beran (21.03 – 20.04)

Bez ohledu na to, jak se budou vyvíjet životní okolnosti, v žádném případě byste se neměli litovat – to vás může oslabit a v očích kolegů a zejména soupeřů vás udělat nekonkurenceschopnými.

Býk (21.04 – 21.05)

Výbuchy hněvu, které vás budou pronásledovat po celý den, musíte potlačit v zárodku – budou zasahovat do vaší práce a vztahy s ostatními se mohou zhoršit.

Blíženci (22.05 – 21.06)

Je vhodné strávit den na samotě – to vám pomůže soustředit se na svůj vnitřní svět, přemýšlet o prioritách a vztazích s blízkými.

Rak (22.06 – 22.07)

Během práce – stacionární i vzdálené – je hlavní věcí, aby vás nerozptylovaly prázdné konverzace, příspěvky na sociálních sítích a – zejména! – občerstvení.

Lev (23.07 – 21.08)

Nejhorší věc, kterou dnes můžete udělat, je odsoudit jinou osobu za její čin: ve velmi blízké budoucnosti vás život může postavit do podobné situace a kdo ví, co uděláte sami.

Panna (22.08 – 23.09)

Komunikace s blízkými je nezbytná – samozřejmě, pokud je to možné – je třeba minimalizovat: když se dnes pohádáte, nebudete se moci dlouho smířit a budete trpět.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Váhy (24.09 – 23.10)

Den je příznivý pro proces, který jsme ve škole nazvali „opravou chyb“: bude nutné analyzovat, co se v poslední době stalo špatně, a vše napravit.

Štír (24.10 – 22.11)

Snažte se být, pokud ne laskavější, přinejmenším tolerantnější k lidem ve vašem okolí: je nepravděpodobné, že by vás skutečně rozčilovali, vyjde to z nich náhodou, takže byste se neměli hněvat.

Střelec (23.11 – 21.12)

Při výběru mezi duchem a hmotou se nejprve zastavte: materiální již ve vašem životě zabírá příliš mnoho místa, nyní je čas přemýšlet o potřebách vaší duše.

Kozoroh (22.12 – 20.01)

Kdokoli se na vás obrátí s žádostí o pomoc – blízká osoba nebo úplně cizí člověk, pokuste se to neodmítnout – dobro se vám vrátí v mnohem větším objemu.

Vodnář (21.01 – 18.02)

Osud vám pošle spoustu signálů, které se ukážou jako znamení – řeknou vám, jak se chovat v obtížné životní situaci – hlavní je poslouchat je.

Ryby (19.02 – 20.03)

Den – samozřejmě, pokud existuje taková příležitost – by měl být věnován odpočinku a zotavení: budete to v blízké budoucnosti potřebovat, takže stojí za to se předem připravit.

PSALI JSME: CO O VÁS PROZRADÍ HODINA NAROZENÍ: HOROSKOP PODLE DOBY, KDY JSTE PŘIŠLI NA SVĚT

PŘIPOMÍNÁME: BUĎTE OPATRNÉ A DÁVEJTE SI POZOR: ŽENSKÝ HOROSKOP OD PÁTÉHO DO JEDENÁCTÉHO ŘÍJNA

Share