Jak nyní žije dívka, která se narodila s „Batmanovou maskou“: nyní má šanci stát se kráskou

Nedávno se v síti objevily fotografie mladé Luny Fennerové, jejíž zvláštnost byla neoficiálně nazývána „Batmanova maska“ – faktem je, že obličej dívky má kolem očí dvě symetrické černé skvrny. Pigmentace se tam neobjevila z nějakého důvodu, ale je to skutečný névus – nebo mateřské znaménko, jak lidé říkají.

Zdroj: odnaminyta.com

Žádný z dívčiných příbuzných nic takového neměl. Zpočátku byli rodiče zoufalí. A pak se rozhodli bojovat o normální život své dcery.

Zdroj: odnaminyta.com

Nebezpečí takových skvrn spočívá v tom, že mají vysokou šanci stát se melanomem. Rodiče dívky dlouho hledali vhodnou kliniku, která by podstoupila terapii, aby skvrnu úplně zmenšila nebo odstranila.

Všude však byli odmítnuti – místo bylo velké, neexistovaly žádné záruky nebo to bylo velmi drahé. Nakonec zůstaly jen dvě možnosti: Čína a Rusko. Po prostudování všech možností se rodiče usadili v lékařském centru v Rusku, a to ne v hlavním městě, ale v Krasnodaru.

Zdroj: odnaminyta.com

Jak se ukázalo, více než jedno dítě už bylo zbaveno strašných mateřských znamének.

Zdroj: odnaminyta.com

Po několika operacích Lunina matka sdílela obrázky na svých sociálních sítích, aby každý, kdo se obával o její dceru, mohl být trochu klidnější. Na tvářích a na čele nezbývá téměř žádná pigmentace, zůstává pouze pod očima. Ale takové výrazné snížení místa je pro lékaře již vážným vítězstvím.

Zdroj: odnaminyta.com

Další léčba a pokusy o odstranění zbývajících černých oblastí jsou před nimi, ale po úspěšné zkušenosti se dívčina rodina dívá na to s optimismem.

Zdroj: odnaminyta.com

Lékaři ujistili matku, že ve věku 14–15 let nebude mít Luna na její tváři po strašlivé skvrně ani stopu, možná zůstanou malé jizvy. Pokud se však plastická medicína bude nadále vyvíjet takto, bude dívka vypadat krásně.

Zdroj: odnaminyta.com

Američané nasbírali peníze na operaci během několika dní – a to je téměř milion dolarů. Rodiče dívky dokonce pomáhají dalším dětem s podobným problémem.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: PŘED 13 LETY SE NARODILA NEOBVYKLÁ RŮZNOBAREVNÁ DVOJČATA: JAK VYPADAJÍ ROZTOMILÁ DVOJČÁTKA DNES

PŘIPOMÍNÁME: MAMINKA NA CHVÍLI NECHALA SVÉHO PĚTIMĚSÍČNÍHO CHLAPEČKA VE STÁJI: ALE NA POMOC DÍTĚTI PŘIŠLA NEOBVYKLÁ CHŮVA

Share