Michal David prozradil, že je teď jako v předčasném důchodu: hitmaker teď se cítí unavený, takže potřebuje odpočinek

Známý hitmaker, hudebník a zpěvák Michal David je spolu se svou rodinou už dva měsíce ve svém domě na španělském ostrově Tenerife. Vysvětlil, že v Praze teď nemá co dělat, protože showbyznys v Česku téměř úplně usnul. Proto zatím bude v Atlantském oceánu.

„Pojal jsem to, jako vždycky všechno, hrozně optimisticky a řekl jsem si, že si dopřeju odpočinek,“ řekl Michal David pro web prozeny.blesk.cz.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Hitmaker vysvětlil, že od roku 2002 začal psát muzikály a od té doby málokdy odpočíval. Napsal muzikály jako Kleopatra, Angelika, Kat Mydlář, Tři mušketýři a další.

Podle něj tento odpočinek nyní vnímá jako předčasný důchod. Tráví čas se svou rodinou a mnoho myšlenek ho netrápí.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Doufá, že po něčem zlém přijde něco dobrého a že bude mít příští rok dost práce a že pro ni bude mít energii. Zatím je ale na dovolené v Atlantském oceánu.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Michal David dodal, že pracuje už 45 let, to znamená, že začínal ve svých 15 letech. Nepovažuje se za workoholika, ale přesto cítí určitou únavu.

Ilustrační foto Zdroj: tv.blesk.cz

Využil proto současné situace, aby si odpočinul, i když stále má jistou touhu začít něco dělat. Podle něj zatím plánuje koncertní programy.

Ilustrační foto Zdroj: tv.blesk.cz

Také by ho zajímalo společně se svou kapelou vyzkoušet některé věci, které už nehrál více než 30 let. Takže něco muzikant a zpěvák ještě dělá, ale teď tomu nevěnuje veškerý svůj čas.

Ale když má inspiraci, rád se i na dovolené věnuje hudbě.

PSALI JSME: HANA MACIUCHOVÁ NEOSLAVILA SVÉ 75. NAROZENINY: CO BYLO PŘÍČINOU

PŘIPOMÍNÁME: OPOZICE PŘIPRAVILA ALTERNATIVU PRO VLÁDNÍ PROTIEPIDEMICKÝ SYSTÉM PES: POMŮŽE MALÝM PODNIKATELŮM A NEPOTŘEBUJE NOUZOVÝ STAV VE VŠECH PŘÍPADECH

Share