Čtvrtá strana je uživatelská: K čemu jsou různé strany struhadla

Můj kamarád pracuje jako kuchař v restauraci a byla jsem velmi překvapena skutečností, že k vaření různých pokrmů používají všechny strany struhadla. Byla jsem velmi překvapena, i když mám univerzální struhadlo, obvykle používám jenom jednu stranu.

struhadlo/ Zdroj: poshepky.com

Takže mi řekl, k čemu jsou různé strany struhadla.

Velké struhadlo

struhadlo/ Zdroj: poshepky.com

Obvykle používáme struhadlo s velkými otvory, protože téměř všechno lze snadno udělat: vařenou a syrovou zeleninu, sýr, vejce atd. Na tomto struhadle můžete také nastrouhat máslo, abyste ho změkčili rychleji. Aby se holandský sýr nelepil na struhadlo, nejprve jej namažte máslem nebo olejem.

Malé struhadlo

struhadlo/ Zdroj: poshepky.com

Další populární struhadlo používané k sekání zeleniny, salátu, brambor na bramboráky. Podobně jako předchozí, ale dává menší kousky.

Ploché struhadlo

struhadlo/ Zdroj: poshepky.com

Toto struhadlo se používá zřídka, protože se zdá, že je jednodušší krájet na tenké plátky nožem. To je však velká chyba. Je vhodné nastrouhat zeleninu na čipsy, nakrájet cibulové kroužky a tvrdý sýr, například parmezán.

Zvlněné struhadlo

struhadlo/ Zdroj: poshepky.com

Tato strana struhadla funguje stejnou metodou. Získáte nádherné zvlněné plátky zeleniny, které lze použít k zapékání nebo na saláty. Pevné výrobky nastrouhejte vlnitým struhadlem.

Strouhací zoubky

struhadlo/ Zdroj: poshepky.com

Dokonce i v sovětských dobách mnoho žen používalo tyto zoubky k přípravě dětské stravy. Někdy se i nyní tato strana používá na kaši, ale obvykle má každý mixér.

Toto struhadlo však neztrácí svou funkčnost, protože se používá k mletí tvrdého sýra, extrakci citrusové kůry nebo dokonce k výrobě strouhanky. Skvělá metoda natírání česneku.

Struhadlo čtvercemi

struhadlo/ Zdroj: poshepky.com

Právě toto struhadlo lidé používají nejméně a marně. Ono nastrouhá mrkev a také dokonale krájí tvrdý sýr.

Nyní budete vědět, jak správně používat všechny strany struhadla, a budete ho používat jako profesionálové.

PSALI JSME: ŽENA SI ROK NIC NEKUPOVALA A ŠETŘILA NA DŮM: ZDE JSOU JEJÍ TIPY

PŘIPOMÍNÁME: DOBRÉ TIPY PRO DOMÁCNOST: JAK VRÁTIT BÍLÝM VĚCEM ČERSTVÝ VZHLED

Share