“Na večírky chodím už dva týdny”: Účastnice party popsala tajný mejdan v Praze

V pátek v noci 28.listopadu policie ukončila ilegální party, na kterém bylo 119 účastníků. Několik desítku mladých se nachází v policejní službě. Jedná z účastnic tohoto party prozradila portálu Blesk, jak probíhal cely večírek.

Zdroj: blesk.cz

Mladá dívka přijela z Francie. V Praze se studovala na výměnném pobytu Erasmus, který je velmi populární. Dívka z klubu vyšla poslední, a na kameru řekla, co tam bylo.

“Na večírky chodím v Praze už dva týdny,” řekla Francouzka, která těmi slovy potvrdila, že této party nebylo jediné, které probíhalo během karantény. Podle její slov o večírku věděla už měsíc, a organizátoři se k tomu večírku dlouho připravovali.

Zdroj: idnes.cz

Také holka prozradila, že uvnitř nikdy roušky neměl. “Já jsem covid už prodělala, takže se nebojím,” dodala mladá dívka. Podle její slov na party bylo hodně alkoholu a také možná drogy.

Francouzka své jméno neřekla, protože se bála, že nikdo ji nepustí na další večírky. “Neblázněte, já vám řeknu jméno a oni už mě příště na mejdan nepustí,” ukončila dívka.

Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: POLICIE MUSELA POUŽIT BERANIDLO: NELEGÁLNÍ PARTY V CENTRU PRAHY

PŘIPOMINAME: MINISTR BLATNÝ UVEDL, ŽE OSOBNĚ ŽÁDAL O ZÁSAH POLICIE V OTEVŘENÉ PRAŽSKÉ RESTAURACI: TA JE ÚDAJNĚ OTEVŘENÁ I DNES

Share