Ministr Blatný uvedl, že osobně žádal o zásah policie v otevřené pražské restauraci: ta je údajně otevřená i dnes

Ministr zdravotnictví Jan Blatný potvrdil, že si vyžádal zásah policie v restauraci Šeberák, která byla otevřená i přes vládní nařízení. Šéf resortu tvrdí, že nedodržování pravidel není hrdinství. Uvádí to web tn.nova.cz a dodává, že podnik byl údajně otevřen i v pátek.

O tom, že restaurace bude otevřená majitel napsal na sociálních sítích s tím, že nemůže dál čekat.

Zdroj: youtube.com

Šéf podniku Jakub Olbert prohlásil, že si uvědomuje, že to může skončit velmi rychle, ale je připraven následně žalovat představitele za uvádění v omyl a zapříčinění škod.

Ve čtvrtek po otevření v restauraci zasáhla policie a celou situaci zadokumentovala. Někteří hosté na místě dostali pokutu za nedodržování protiepidemických opatření.

Zdroj: youtube.com

„Otevření restaurace Šeberák považuji za políček všem slušným lidem,“ řekl v pátek Jan Blatný a prozradil, že o zásah policie a hygienické služby požádal osobně.

Uvádí se, že restaurace funguje i v pátek a lidé si mohou dát oběd uvnitř. Policie situaci neustále monitoruje.

Zdroj: youtube.com

Majitel televizi Nova řekl, že se dostal do špatné finanční situace a nemá peníze na nájem a výplaty.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: V PRAŽSKÉ RESTAURACI MUSELA ZASAHOVAT POLICIE: I PŘES VLÁDNÍ NAŘÍZENÍ MĚLA OTEVŘENO A MAJITEL ZVAL HOSTY NA PIVO ZA JEDNU KORUNU

PŘIPOMÍNÁME: IVAN BARTOŠ ŘÍKÁ, ŽE SE BRZY BUDE ROZHODOVAT O BUDOUCNOSTI NAŠEHO STÁTU: PRO SVOBODNÉ A PROSPERUJÍCÍ ČESKO JE PŘIPRAVEN STÁT SE PREMIÉREM

Share