Policie musela použit beranidlo: Nelegální party v centru Prahy

Pro nich všechny opatření neexistuji. V Praze 27.listopadu večer během karantény proběhla nelegální party. Organizátoři vymysleli heslo, a všichni účastníci měli na zápěstí identifikační pásky.

Celá ilegální akce probíhala v uzavřeném, tajném klubu. Policie dlouho se nemohla dostat uvnitř, a kvůli tomu použila beranidlo. Po otevření hlavní dveře se policisté dozvěděli, že uvnitř bylo 119 osob, většina z nich jsou cizinci.

Zdroj: idnes.cz

O této party všichni účastníci se dozvěděli na sociálních sítích. Někteří mladí lidi uvedli, že o této akci věděli měsíc dopředu. Podle Blesku velkému množství účastníků nebylo 18 let.

Policie ukončila party o půlnoci. K tajnému klubu přijela také záchranka, kriminální policie a také cizinecká policie, která měla speciální vůz na ztotožňování osob.

Zdroj: idnes.cz

Podle slov policejního mluvčího Jana Daňka, v uzavřeném klubu v Anenské ulici bylo 102 cizinců a 17 Čechů. Celých 8 osob se momentálně nachází na policejní službě, protože se policie domnívá, že jsou to organizátoři ilegální party.

Jedná účastnice byla kvůli alkoholu intoxikaci převezena sanitkou do nemocnice. Podle slov Francouzky, která se účastnila party, nebyla to jediná akce během karantény.

Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: MINISTR BLATNÝ UVEDL, ŽE OSOBNĚ ŽÁDAL O ZÁSAH POLICIE V OTEVŘENÉ PRAŽSKÉ RESTAURACI: TA JE ÚDAJNĚ OTEVŘENÁ I DNES

PŘIPOMINAME: V PRAŽSKÉ RESTAURACI MUSELA ZASAHOVAT POLICIE: I PŘES VLÁDNÍ NAŘÍZENÍ MĚLA OTEVŘENO A MAJITEL ZVAL HOSTY NA PIVO ZA JEDNU KORUNU

Share