Dívka se obávala bolesti zad, ale v nemocnici se ukázalo, že čeká na nového člena rodiny

Dívka nezaznamenala žádné známky těhotenství, dokud ji nezačala bolet záda.

Ria/ Zdroj:ukr.media

Manažerka prodeje si ani nevšimla několika kilogramů navíc, ale když byla v nemocnici s bolestmi zad, zjistila, co ve skutečnosti znamená nadváha.

Tato „nadváha“ byla naživu a stala se pak novým členem rodiny.

V květnu 2020 změnila Angličanka Ria Martin ze Stockportu v Greater Manchesteru svou obvyklou osmou velikost na desátou.

V té době si 24letá dívka myslela, že během karantény jí přibylo pár kilogramů navíc a je to typické skoro po celém světě. V říjnu se však dozvěděla, jaký byl skutečný důvod.

Podle Rie se do poloviny podzimu cítila dobře a nezaznamenala žádné změny ve svém těle, s výjimkou menši nadváhy.

Když Ria začaly 19. října bolet zada, neměla podezření na nic neobvyklého a šla do nemocnice s žádostí o pomoc.

Martinova návštěva lékaře byla rychlá: lékaři jí dali léky proti bolesti a požádali ji, aby k nim během pandemie se s podobnými, údajně menšími problémy znovu neobracela .

„Dali mi prášky a poslali mě zpět domů. A já jsem jen doufala, že bolest zmizí,“ řekla.

Účinek léků však netrval dlouho. Následujícího dne byla bolest zad jednoduše nesnesitelná, a tak se Ria rozhodla vrátit do nemocnice, kde ji tentokrát ohromila nečekaná zpráva – začal porod.

Dívka omdlela šokem a probudila se až v porodnici, takže neměla čas zavolat svému příteli Lukovi Mellingovi nebo rodičům, aby jim řekla, co se stalo. Ria kontaktovala svou rodinu, jen když už měla dítě v náručí.

Chlapce pojmenovali Miles.

„Potom jsem zavolala Lukovi a požádala jsem ho, aby přijel do nemocnice. Potkala jsem ho venku a řekl mu všechno a první věc, kterou se zeptal, bylo, jestli se narodil chlapec, protože vždycky chtěl syna,“ řekla Ria.

Narození dítěte bylo pro všechny skutečným překvapením, protože ani Luke, jako profesionální trenér fitness, ani dívka si nevšimla, že se s jejím tělem něco děje.

Holka. Ilustrační foto/ Zdroj:youtube

Navíc se Martin během těhotenství cítila tak dobře, že mohla sportovat jako obvykle.

Nyní Ria a její přítel žijí se svým synem u Lukeova otce, snaží se šetřit na svůj vlastní dům a obnovují svůj život pro nového člena rodiny.

„Dnes se tomu všemu můžeme jen smát, ale zpočátku to byla zkušenost docela traumatizující. Jděte do nemocnice s tím, že máš silné bolesti zad a nakonec porodíš dítě,“ vysvětlila dívka.

Tento případ však není ojedinělý a má dokonce zvláštní jméno – skryté těhotenství. Během takového jevu nemusí dívka vědět, že je v „tomto stavu“, protože v jejím těle nedochází k žádným změnám – ani vnitřní, ani vnější, například její břicho se nezvětšuje.

PSALI JSME:TOULAVÝ PES BYL NEMOCNÝ A PUTOVAL PO ULICÍCH: KDYŽ SE DOBROVOLNÍCI ROZHODLI BOJOVAT O JEHO ŽIVOT, PES DOKÁZAL NEJEN PŘEŽÍT, ALE TAKÉ SE PROMĚNIT

PŘIPOMÍNÁME: VĚRNÝ PITBUL SE PO DLOUHÉ DOBĚ SE SETKAL SE SVÝM PÁNEM: VIDEO ZÍSKALO SKORO 20 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

Share