Labrador pořád štěkal na chůvu, ale rodina s ní byla spokojená. Pouze záznam z diktafonu ukázal, že pes měl pravdu

Pár z Jižní Karolíny si všiml, že jejich pes se chová k chůvě svého dítěte velmi neobvykle. Labrador prostě bláznil, když se majitelé vraceli domů a hlasitě štěkal na tuto dívku.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Majitelé – Benjamin a Hope Jordanovi, však nadávali svému labradorovi jménem Killian, před chůvou se za špatné chování psa styděli. Dívka seděla s jejich ročním synem Finnem, zatímco jeho rodiče byli v práci. Pes byl v té době také doma – spolu s chůvou a Finnem. Každému bylo zřejmé, že pes měl rád chlapce – pes vždy byl vedle dítěte a věděl, jak se o dítě starat.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Rodina byla s chůvou spokojená. Dívka jménem Alexis vypadala jako profesionálka. Vynikající životopis a dobré recenze přesvědčily Benjamina a Hope, že se rozhodli správně. Takto uplynulo pět měsíců – a všechno bylo v pořádku, dokud si rodiče nevšimli zvláštnosti.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Ale ne v chování chůvy nebo dítěte – tady bylo všechno v pořádku. Pes se začal chovat podivně – Killian začal štěkat na Finnovu chůvu a dělal, jako by chtěl něco říct.

„Začali jsme si všímat, že náš pes chrání našeho syna, když ona [Alexis] prochází dveřmi”, řekli mladí rodiče.

Když však Alexis nebyla doma, labrador byl milý a dobromyslný pes. Štěkal jen dvakrát – když se ke dveřím přiblížil někdo jiný, a na Alexis.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

„Byl na ni velmi agresivní”, dodal Benjamin. „Několikrát jsme museli našeho psa fyzicky zadržet, abychom mu zabránili, aby po ní neskočil.”

Labrador chůvu najednou ostře začal nenávidět. Benjaminovi a Hope to připadalo divné a rozhodli se zjistit, o co jde.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Rodiče se rozhodli chůvu sledovat. Než šla do práce, Hope nechala zapnutý diktafon na svém telefonu a schovala ho pod polštář pohovky.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Večer téhož dne, poté, co Alexis odešla, Benjamin a Hope začali poslouchat, co se děje doma v jejich nepřítomnosti. Byli v šoku z toho, co slyšeli. Záznam začal pokáráním jejich syna.

„Slyšeli jsme výprask a jeho výkřik se změnil z kňučení na výkřik bolesti,“ řekl chlapcův otec.

V určitém okamžiku rodiče slyšeli, jak Alexis třese Finem! Pár byl vyděšený – a všech pět měsíců předávali dítě příšeře. A Killian to věděl a snažil se říct, že dítě je v nebezpečí!

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Rodině Jordan se podařilo krutou chůvu postavit před soud a soud uložil Alexisi tři roky vězení. Později místní média označila Labradora Killiana za hrdinu – přece zachránil svého malého kamaráda.

Takto pes opět dokázal, jak moc dítě miluje – ochranou dítěte před dalším týráním a díky jeho chování budou nyní ostatní děti a rodiče při výběru chůvy opatrnější. A budou více důvěřovat svým mazlíčkům.

PSALI JSME: DCERKA ZACHRÁNILA VELKÉHO PSA: PES CHTĚL MILOVAT A BÝT MILOVANÝM

PŘIPOMÍNÁME: PES U OBCHODU S PROSBOU ZÍRAL NA KAŽDÉHO KOLEMJDOUCÍHO: NA POMOC PŘIŠEL JEN CHLAP V DRAHÉM KABÁTĚ

Share