Žena po své tetě zdědila dům: když tam našla starý trezor, před otevřením totiž nevěděla, co se bude uvnitř nacházet

Pravděpodobně každý člověk má příbuzného, který uchovává obrovské množství různých věcí, které jsou spojeny se vzdálenou minulostí.

Zdroj:mardentro.ru

Žena po smrti své tety zdědila její dům v Německu a rozhodla se tam trochu uklidit.

Zdroj:mardentro.ru

Žena našla tento trezor v domě své tety. Netušila, co může být tak cenné, že ho jeho teta udržovala na tak vážném a bezpečném místě.

Zdroj:mardentro.ru

Teta ženy opustila Rusko ve 40. letech 20. století a usadila se v Hamburku.

Bylo téměř nemožné zjistit, co bylo v trezoru: byl bezpečně uzamčen. To znamenalo, že by bylo obtížné jej otevřít. Ale naštěstí našla klíč.

Zdroj:mardentro.ru

Žena otevřela trezor a uviděla mělký podnos, který byl úplně prázdný. Začala si myslet, že její úsilí bylo marné. Ale pak si všimla, že v železné krabici jsou další oddíly. Proces se stal zajímavějším.

Zdroj:mardentro.ru

Zatímco horní komora byla úplně prázdná, dole bylo mnoho zajímavých věcí. Neteř pečlivě prozkoumala obsah trezoru a její objev ji ohromil. Byly to knihy, dopisy a fotografie.

Zdroj:mardentro.ru

Žena byla šokována, když našla tyto připomínky života její zesnulé tety. Neznala lidi na fotografiích, ale byla si jistá, že jsou příbuzní. Trezor překvapivě obsahoval knihu Mein Kampf.

Zdroj:mardentro.ru

Kniha byla vydána v roce 1943 – právě během totálního teroru.

Toto vydání může stát kolem 350 $, ale je těžké si představit, že byste prodali knihu s tak temnou minulostí. Slova na jejích stránkách představují dobu násilí, ničení a strachu.

Zdroj:mardentro.ru

Našla také román Rob Roy od Waltera Scotta. Kniha měla zahnuté rohy: pravděpodobně byla často znovu čtena.

Zdroj:mardentro.ru

V trezoru byla další německá kniha – Lipsko, vydaná v roce 1846! Toto vydání bylo mnohem starší než první nález a pomohlo ženě představit si, jak její teta cestovala po celé Evropě.

Zdroj:mardentro.ru

K dispozici bylo také staré vydání Lady and the Tramp. I když si mnozí myslí, že se jedná o klasický Disneyho film, není tomu tak. Ve skutečnosti se jedná o román pro děti, na jehož základě byl napsán scénář.

Tato kniha byla vydána v roce 1953 a byla napsána v němčině.

Zdroj:mardentro.ru

Žena věří, že malá holčička na fotografii je její babička, i když to není potvrzeno. Je těžké shromáždit informace z minulosti, kdy digitální záznamy ještě neexistovaly.

Tato žena není jediná, jejíž příbuzní zdědili připomenutí druhé světové války. Podobné předměty a fotografie byly nalezeny v Marylandu.

Zdroj:mardentro.ru

Takové nálezy nám doslova otevírají okno do minulosti. Mohou se stát klíčem, který mírně prozradí mnohá tajemství, která byla skryta příbuznými. A kdo ví, kolik dalších objevů bude učiněno…

PSALI JSME: KDYŽ PŘEDAL SVOU MATKU DO DOMOVU PRO SENIORY, JEJÍ POSLEDNÍ SLOVA OBRÁTILA CELÝ JEHO ŽIVOT NARUBY

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SE ROZHODLA ZJISTIT, ODKUD POCHÁZÍ HLUK POD JEJÍ STŘECHOU, A UDĚLALA TO

Share