Když fenka porodila štěňata, všichni byli šťastní: ale najednou jedno z nich přestalo růst a muselo celý život bojovat, než se stalo hezkým

Stručně řečeno, štěně se změnilo na robustní, ale to se nestalo okamžitě.

pes/Zdroj: kaliningrad.sm-news.ru

Populární portál „Reddit“ potěší své uživatele příběhy o změně zvířat.  Někteří mazlíčci končí v útulku a už tam se stávají krásnějšími a příjemnějšími, zatímco jiní mají před sebou dlouhou cestu k uzdravení a pouze v novém domu pro zvíře se dveře otevírají do jiného života.

V tomto příběhu bylo všechno jinak: stěně od narození nemělo zdraví, ale majitelé se nevzdali a pokusili se ho zachránit.

pes/Zdroj: kaliningrad.sm-news.ru

Domácí pes přinesl do vrhu čtyři štěňata. Na první pohled byli všichni zdraví, ale později se ukázalo, že tomu tak nebylo. Jedno z dětí přestalo růst okamžitě po narození. Po chvíli byli jeho bratři a sestry dvakrát tak velcí.

Vyšetření veterináře potvrdilo obavy: štěně bylo nemocné. Ukázalo se, že štěně mělo akutní respirační infekci a absces. Bylo ho velmi líto, protože malé štěně se právě narodilo a už muselo bojovat o život.

Majitelé nenechali nemoc na náhodu a všemožně se snažili pomoct zmírnit jeho stav. Nyní se Marley, tak nazvali štěně, změnil z malého štěněte na skutečného robustního a pohledného psa.

pes/Zdroj: kaliningrad.sm-news.ru

Nyní je pes zcela zdravý. Zachytil vývoj všech ostatních již dospělých štěňat, zesílil se a svižně běhá po uličkách a svým majitelům přináší radost.

PSALI JSME: ŠTĚNĚ BYLO NALEZENO NA ULICI A NEMĚLO VŮBEC SRST: KDYŽ SE TOULAVÝ PES DOSTAL DO DOBRÝCH RUKOU, ZMĚNIL SE K NEPOZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA SI VZALA ŠTĚNĚ, KTERÉ NIKDO NECHTĚL A BRZY ZJISTILA, ŽE SE JEDNÁ O ZCELA NEOBVYKLÉHO PSA

Share