Štěně bylo nalezeno na ulici a nemělo vůbec srst: když se toulavý pes dostal do dobrých rukou, změnil se k nepoznání

Bereme na sebe odpovědnost za své menší kamarády, které zkrotíme, ale jak přežívají toulavé psy, protože se o ně nikdo nespěchá postarat? Naštěstí existují laskaví lidé, kterým nemohou být lhostejní. Uživatel tedy na portálu „Reddit “ vyprávěl příběh jednoho malého zbloudilého štěněte.

psy/Zdroj: kaliningrad.sm-news.ru

Štěně bylo nalezeno na ulici. Okamžitě bylo jasné, že štěně je nemocné, protože nemělo vůbec srst. Proto rozhodli, že chudáka okamžitě vezmou do útulku, protože bez řádného zacházení se s nemocí sám nedokáže vyrovnat. Milí lidé nechodili kolem a udělali to nejdůležitější: poslali zvíře tam, kde mu mohli pomoci.

Po prohlídce veterináře se odhady potvrdily, že štěně je nemocné svrabem a že bude mít intenzivní léky a zdravotní koupele. Ukázalo se, že ze štěněte byla dívka jménem Spicy. Během léčby byla izolována od zbytku zvířat a byla pod plnou kontrolou odborníků.

štěně bez srsti/Zdroj: kaliningrad.sm-news.ru

Po několika týdnech je dítě úplně jiné než v den, kdy dorazila do útulku. Nyní má silnou, měkkou srst a nového majitele, který brzy vzal Spicy z útulku, poznamenává, že pes má dlouhé, krásné řasy.

štěně/Zdroj: kaliningrad.sm-news.ru

Štěně se dostalo do dobrých rukou, do domu, kde je zbožňováno a hýčkáno, o čemž zvíře bez domova nemohlo dříve ani snít.

PSALI JSME: PES ZAČNE TANČIT S RADOSTÍ POTÉ, CO ZJISTIL, ŽE PO ČTYŘECH LETECH V ÚTULKU BUDE MÍT SVŮJ DOMOV

PŘIPOMÍNÁME: PES ODMÍTAL OPUSTIT PSI ÚTULEK BEZ SVÉ MILOVANÉ: NAŠLI SE VŠAK LIDE, KTERÉ JÍM VYHOVĚLY V PŘÁNI

Share