Tereza Brodská byla ohromená, když ji Kristýna Kociánová ukázala jeden zajímavý detail: „Nechápala jsem to, a až když jsem viděla cedulku se jménem, pochopila jsem“

Podle výdání Super.cz kolegyně Terezy Brodské herečka Kristýna Kociánová se připravovala na natáčení dalšího dílu populárního televizního seriálu Slunečná.

Zdroj:youtube

Epizoda musela být vtipná, protože každý dostal nějaký převlek.

Zdroj:youtube

Kristýna dostala kostým vědmy a nádobou si všimla jeden zajímavý detail. Na plášti bylo napsáno příjmení bývalé majitelky kostýmu: „Brejchová“.

Zdroj:youtube

Kociánová uvedla, že to bylo velice příjemné a rozhodla se o nálezu říct dceře Jany Brejchové Tereze Brodské.

Zdroj:youtube

„Nechápala jsem to, a až když jsem viděla cedulku se jménem, pochopila jsem. Bylo to milé a jsem ráda, že ho měla na sobě právě Kristýna, protože ji mám moc ráda,“ reagovala Tereza s tím, že dlouho přemýšlela v jakém představení se mohla její maminka v kostýmu vědmy objevit.

Zdroj:super.cz

Nakonec uvedla, že je skoro nemožné určit film, nebo představení, protože Brejchová měla obrovské množství nejrůznějších rolí, včetně těch, o kterých Tereza ani netuší.

Zdroj:super.cz

Brodská se přiznala, že se předtím nikdy nesetkala s něčím podobným a že jí to stálo poprvé v životě.

PSALI JSME: UVIDÍME-LI LUCII VONDRÁČKOVOU VE SLUNEČNÉ: HEREČKA SE CHCE TOČIT V OBLÍBENÉM SERIÁLU

PŘIPOMÍNÁME: SITUACE BYLA ZVLÁŠTNÍ A NEOBVYKLÁ: EVA JOSEFÍKOVÁ POPSALA SVÉ DOJMY ZE SCÉN V POSTELÍ S KRAMÁREM V SERIÁLU SLUNEČNÁ

Share