13leta vizážistka si udělala dost nestandardní pro jeji věk dárek ke svým narozeninám

Pamatujete si, kdy jste si kupovali své první auto? Pravděpodobně vám nebylo 15 let a pravděpodobně ani 20. Ale dívka z Thajska, které se letos splnilo 13 let, si darovala sama sobě k narozeninám zcela nové BMW.

Nattanan, navzdory svému mladému věku, je již profesionální vizážistkou. Nashromáždila více než 800 000 sledujících na Facebooku a více než 34 000 sledujících na Instagramu. Malá holčička se stala slavnou, když už v sedmi letech studovala své zvolené povolání.

Zdroj: dailystory.me

Dívka se stala tak populární, že se na kanále BBC o ní loni vyprávělo. To, co ji ještě více udělalo populární, je skutečnost, že byla vybrána jako vizážistka na London Fashion Week 2018. Byla nejmladší maskérkou, která pracovala na módní akci: bylo ji tehdy jen 11 let!

Zdroj: dailystory.me

A teď, ke svým 13. narozeninám, si Nattanan darovala nové BMW.

V příspěvku na Facebooku ona napsala:

„Všechno nejlepší k narozeninám. Letos se mi splnilo 13 let. Jsem velmi vděčný za všechno, co mám, a děkuji fanouškům za jejich podporu. Díky za všechno a vše nejlepší. Přeji vám všem to samé.“

Zdroj: dailystory.me

Nattanan mnohé ohromila. Ne každý si může koupit auto, a to ani ve věku 20 let a starších. A v tomto věku si mnozí stále hrají s panenkami! Ale všichni jí blahopřáli k narozeninám.

Zdroj: dailystory.me

Zdroj: dailystory.me

PSALI JSME: JAK VYPADÁ MAMINKA DĚTÍ Z ANDĚLSKOU TVÁŘI

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA TMAVÉ PLETÍ S MODRÝMA OČIMA OKOUZLILA CELÝ SVĚT: JAK VYPADAJÍ JEJÍ DĚTI

Share