Bára Basiková měla pozitivní výsledek testu na covid-19: „Stejně se musíme nakazit všichni, už tu s námi bude na věky věků,“ řekla zpěvačka

Na internetu se objevila informace, že koronavirem onemocněli někteří účastníci show Tvoje tvář má známý hlas. Redakce Super.cz se proto rozhodla zeptat, jak se nyní cítí zpěvačka Bára Basiková a zda se jí tato nemoc dotkla. Na svých sociálních sítích se už vyjádřovala k opatřením ministerstva zdravotnictví.

Bára Basiková prozradila, že podle výsledků testů už byla nemocná koronavirem. Vůbec však nechápe, kdy byla nemocná, bylo to bez příznaků.

Foto: Martin Přibyl

I tak ale zůstala deset dní v karanténě, jak je nyní nutné. Že byla nemocná, se dozvěděla díky testu na protilátky.

Je ráda, že to v jejím případě dopadlo takhle. Tělo už má protilátky, respektive tělo už má přirozenou imunitu, zpěvačka se už nemusí tolik bát o své zdraví.

Zdroj: herminapress.cz

„Stejně se musíme nakazit všichni, covid nezmizí, už tu s námi bude na věky věků,“ řekla Bára Basiková pro Super.cz.

Foto: David Kundrát

Uvedla také, že podle ní je nesmyslné dělat desetidenní pauzu, pokud nikomu nic není. Proto zcela nechápe, proč jsou opatření právě taková.

Zpěvačka dodala, že naštěstí už mají natočené 3 díly dopředu.

Zdroj: Lenka Hatašová, iDNES.cz

Bára Basiková považuje současná opatření za nepřiměřená. Podle ní teď není žádný mor nebo něco podobného, denně neumírají tisíce lidí, ale panika je prostě neuvěřitelná.

Zdroj: YouTube / 7PADU

„Ta panika, strach, zákazy, ztráty zaměstnání a neustálé karantény jsou mnohem, ale mnohem horší než ta nemoc sama,“ dodala Bára Basiková.

Share