Bára Basiková se pustila do vlády: tvrdí, že se řítíme do obrovské krize

Bára Basiková má sice nákazu covicem-19 za sebou, ale ještě více ji trápí dopad epidemie a opatření na obyčejné lidi. Svůj názor na nemoc zřejmě nezměnila.

Ve svém blogu napsala, že došlo na její slova. Tvrdí, že se ekonomika hroutí, zvyšuje se počet nezaměstnaných a ztrácíme stabilitu.

Zdroj: novinky.cz

„Řítíme se do hospodářské krize a vláda je bezradná,“ dodala Basiková.

Bára také říká, že pořád slyší, jak někdo přišel o práci a žádají ji o finanční pomoc. Nejvíc se to údajně týká matek samoživitelek, které brzy nebudou vědět, jestli dají dětem nejíst.

Zdroj: nasregion.cz

Zpěvačka také zkritizovala vládu a řekla, že se lidé strašně bojí. „A pokud není člověk naivní nebo hloupý, pochopí, že tohle nemůže skončit dobře,“ prohlásila.

Basiková rovněž dodává, že v této situaci bohatí budou ještě bohatší a chudí ještě chudší. Mezi lidmi prý roste zloba a nenávist.

Zdroj: nasehvezdy.cz

Umělkyně předpokládá, že nás mohou čekat demonstrace či dokonce svržení vlády, protože se nikdy neví, co udělají hladoví a zoufalí lidé.

Dál se Basiková pustila do Miloše Zemana. „Má funkci prezidenta našeho státu, je většinou opilý a nepříčetný, a vzkazuje národu, že jím pohrdá a že je lid neschopný,“ píše zpěvačka.

Zdroj: ihned.cz

Nakonec Bára řekla, že podle ní karanténa na jaře byla zbytečná a k ničemu to nebylo.

Zdroj: blesk.cz

Share