Muž si všiml psa na okraji 14patrové budovy. Zachránil mu život svým svetrem

Co uděláte, když uvidíte něco nebezpečného a nikdo není kolem? Obvykle nemáte mnoho času na rozhodování, co musíte dělat. Ale nejdůležitější je jednat rychle!

To je přesně to, co udělal tento muž z Portlandu v Oregonu. Nelson seděl ve svém obývacím pokoji, když si všiml něco zvláštního v domě naproti.

Neměl čas přemýšlet o tom, co má dělat. Byl jediný, kdo to viděl a uvědomil si, co se může stát dál a řekl si, že musí něco udělat.

Zdroj:ladypanda.net

Na stejné ulici v domě naproti malý pes seděl na okraji balkonu ve 14. patře.

„Jen jsem se podíval z okna a viděl, co se děje v domě naproti.“ Byl tam pes, který byl na okraji svého balkonu a sedl si na malém kousku,“ řekl Ted v rozhovoru.

Muž se na to podíval a všiml si, že pes byl v panice. Vypadá to, že se pes chtěl vrátit na svůj balkon, ale neměl prostor se otočit.

Ted rychle běžel přes ulici a myslel si, že pokud pes ztratí rovnováhu, bude muset chytit rozkošného bílého psa už dolu.

Jakmile Ted přešel ulici, pes spadl. Letěl rychle na zem a pravděpodobně by spadl před vchodem do barakud.

Zdroj:ladypanda.net

Mužovi se však podařilo vytvořit ze svetru podobu polštáře a stihl štěně chytit. Pes, který se jmenoval Mordi hlasitě štěkal, ale zůstal naživu. Muž okamžitě vzal psa k veterináři a všiml si jen několik menších ran.

„V tu chvíli jsem se na něj díval a pes byl velice nervózní, ale nakonec přistál přímo na mé hrudi,“ řekl Ted.

Tedovi se svetrem podařilo změkčit Mordyho přistání na hrudi a pes díky tomu přežil.

„Kdybych ho za letu nechytil, spadl by na zem,“ řekl Ted.

Služba péče o zvířata ocenila Teda Nelsona za jeho hrdinství.

Majitelé Mordi říkají, že smrt štěněte by pro ně byla tragédií, a jsou vděční, že tam Ted dorazil včas a zachránil jejích mazlíčka.

Zdroj:ladypanda.net

Ukázalo se, že to nebylo poprvé, co Ted zachránil zvíře padající z balkonu. Před několika lety zachránil kočku, která byla v podobné situaci.

„Doufám, že je to už naposled. Doufám, že se to už nikdy nestane,“ řekl Ted.

Share