Černé kotě se narodilo s křivými tlapkami a nikdo ho nepotřeboval. A když vyrostl, ohromil svou „pavoučí“ chůzí

Když ochránce zvířat poprvé uviděl toto rozkošné kotě, okamžitě si uvědomil, že je zvláštní.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Seznamte se s Arisem! Kotě se narodilo ve venkovském útulku. Jeho matka byla divoká a nenechala nikoho poblíž jejích koťat. Dobrovolníci neměli čas na problémovou kočku, a tak okamžitě začali hledat ty, kteří by mohli vzít celou rodinu na přeexponování. Navíc byla zima a v útulku nebylo teplo.

Když se dobrovolnice Tracy dozvěděla o rodině koček, rozhodla se pomoci. Kočku s koťaty převezla v Jacksonville. Když zkoumala děti, brzy si uvědomila, že s jedním kotětem něco není v pořádku.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Kotě se jmenovalo Aris. Zadní tlapky zvířátka byly pevně přitlačeny k břiše a Tracy si uvědomila, že kotě nebude chodit. Ale ona se rozhodla udělat vše pro to, aby se zlepšil.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Aris se stěží plazil. Veterinární lékař doporučil obvazovat nohy kotě páskou, aby je netlačil na břicho. Tracy doufala, že bude schopna koťátko vyléčit, ale mýlila se. Jak Aris vyrůstával, jeho tlapky nevypadaly normálně. A postupem času se začaly podobat tlapkám pavouka.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Aris se ukázal jako skutečný bojovník. Naučil se chodit. Je pravda, že to vypadá strašidelně a divně, ale stále je to okouzlující kocour.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

PSALI JSME: MUŽ SI KOUPIL SLEPÉHO KOCOURA, ALE O TÝDEN POZDĚJI HO DAL DO ÚTULKU: ZACHRÁNIL CHLUPÁČE ZÁZRAK

PŘIPOMÍNÁME: KOCOUR POPRVÉ UVIDĚL SNÍH: VELMI ROZTOMILE VIDEO

Share