Chlapec strávil 62 dní v kómatu a lékaři už nemohli nic udělat: ale jeho bratr dokázal najít jen par slov, která okamžitě vrátily chlapce zpět k životu

Chlapec strávil 62 dní v kómatu a lékaři už nemohli nic udělat a jen tvrdili, že všechno zaleží jen na pacientu. Pak jeho bratr dokázal najít jen par slov, která teenagera okamžitě vrátily zpět k životu.

Zdroj:kenguru.plus

Ta slova byla o lásce, ale ne o bratrství, ale o jídle.

Teenager jménem Chiu z Tchaj-wanu měl při jízdě na skútru vážnou nehodu. 18letý muž dostal po nehodě vážná zranění několika orgánů. Byl urgentně hospitalizován a byl v komatu.

V nemocnici bylo chlapci diagnostikováno několik zlomenin, prasknutí vnitřních orgánů a krvácení. Lékaři provedli nouzovou operaci a dokázali stabilizovat jeho stav, ale pacient zůstal v ještě hlubším kómatu.

Teenager podstoupil dalších šest operací, ale podle lékařů jen jedna věc mohla chlapce zachránit a dostat se ho z kómatu, a to jeho vlastní vůle žít.

Chlapcův bratr, který vždy byl vedle něj v nemocnici, se vtipně rozhodl na 62. den komatu probudit jeho vůli žít originálním způsobem. Řekl mu název jeho oblíbeného jídla a slíbil, že ho sní, pokud se neprobudí.

„Chiu, sním tvůj oblíbený kuřecí řízek,“ řekl mu jeho starší bratr.

Zdroj:youtube.com

V tomto okamžiku se Chiuův puls začal zvyšovat. Chlapec se zázračně probudil a jeho zdravotní stav se stabilizoval.

Chlapec se brzy úplně zotavil a byl propuštěn z nemocnice. Později se vrátil do nemocnice s dortem, aby poděkoval lékařskému týmu za své uzdravení.

Když je medicína bezmocná, příjemné věci, které vám připomínají, že život je úžasný, mohou člověka opravdu zachránit před čímkoliv.

PSALI JSME: HOLČIČKA SE NARODILA SE ZKROUCENÝMI KOLENY. ALE PO 8 LETECH SE VRÁTILA DO NEMOCNICE. TO, CO VIDĚLI LÉKAŘI VYVOLALO SLZY

PŘIPOMÍNÁME: TROJČATA, KTERÁ SE NARODILA PŘED ŠESTNÁCTI LETY A ZŮSTALI V NEMOCNICI: СO JE S NIMI TEĎ

Share